Kabelková diskuze

5396
16.7.21 17:35

Kabelková diskuze

Zrovna přemýšlím nad novou kabelkou tak mě napadlo téma :D kabelky. Nosíte kabelky? Jaké se vám líbí a jaké ne a proč. Mě se třeba zdají nehezké batohy u žen. Ted nemluvím o batohu na výlet. A taky se mi nelíbí ty kabely s dlouhým pruhem přes hrudník a čtvercový tvar.Za Boha si nevzpomenu na název :zed: Jinak se mi nejvíc líbí černé, béžové, případně šedé…co vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8054
16.7.21 17:40

Je jedu jen v jednobarevnejch, ve vetsich pres rameno jeden popruh a v crossbody malejch, ty nosim na nakup..jednoduchy vsechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13651
16.7.21 17:42

Nejraději mám ráda velké kabelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
16.7.21 17:45

Hezky nehezky, jsem batuzkova a jsem na to hrda. Kabelky jsou priserne neprakticka zalezitost a popravde o holkach s kabelkou si dost casto myslim, ze to jsou proste slepice.
Nicit si zada kabalkou? ani omylem :) zlatej batoh :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445
16.7.21 17:45

Od te doby, co jsem tehotna, tak nosim pouze batuzky, z kabelek me boli zada :? Ale jinak mam rada mensi kabelky pres rameno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13651
16.7.21 17:46
@Leenvecka píše:
Hezky nehezky, jsem batuzkova a jsem na to hrda. Kabelky jsou priserne neprakticka zalezitost a popravde o holkach s kabelkou si dost casto myslim, ze to jsou proste slepice.
Nicit si zada kabalkou? ani omylem :) zlatej batoh :)

Kolik těch slepic máš v rodiče? Co třeba tvoje matka nebo babka? Slepice vypelichané. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
16.7.21 17:46

@Leenvecka @Natty90 ja mam hruzu, ze by mi batoh nekdo vybral. Macese se to stalo v metru..a v lete se mi pod batohem potej zada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
16.7.21 17:47

Já nosím igelitku s nápisem barvy/laky Hostivař

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
16.7.21 17:48
@GabinkaCh píše:
Zrovna přemýšlím nad novou kabelkou tak mě napadlo téma :D kabelky. Nosíte kabelky? Jaké se vám líbí a jaké ne a proč. Mě se třeba zdají nehezké batohy u žen. Ted nemluvím o batohu na výlet. A taky se mi nelíbí ty kabely s dlouhým pruhem přes hrudník a čtvercový tvar.Za Boha si nevzpomenu na název :zed: Jinak se mi nejvíc líbí černé, béžové, případně šedé…co vy?

Mam luxusni batuzek a jsem v poho, ale fakt je ze na kabelkach nijak neujizdim..zase mam rada design. sperky od Calvina K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054

@Leenvecka a to je pekna blbost s tou slepicovitosti, ja jsem starej pankac potetovanej, kabelky nosim a slepicozne si fakt nepripadam. Naopak od doby, co jsem se shlidla v zenstejsim stylu oblikani, je mi hodne dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32857
16.7.21 17:49

V létě nosím kabelku ušitou od známé nebo háčkovanou, co jsem si dělala sama. Nosím šaty a sukně, takže batoh si neberu.
V zimě mám jednobarevnou a crossbody. Volné ruce jsou fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5624
16.7.21 17:49

Zvykla jsem si na baťůžek, je to praktické, mám volné ruce

Kabelka mě zavazí, když je větší všechno se v ní zmuchle, do menší nic nedám.

Asi potřebuji kabelku, tu jak nosí instalatér :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4114
16.7.21 17:50
@Leenvecka píše:
Nicit si zada kabalkou? ani omylem :) zlatej batoh :)

Nesmíš nosit v kabelce 3 cihly 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13651
16.7.21 17:50
@Frei2 píše:
Já nosím igelitku s nápisem barvy/laky Hostivař

Tady u nás nosí některé seniorky občas igelitku Prior. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit