Kam jezdíte na Vánoce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 13:55
Kam jezdíte na Vánoce

Ahoj, prosím anonymně, nechci aby někdo od známých četl,
kam vy jezdíte na Vánoce, přes vánoční svátky, když se chcete ulít stresu a tak?
Rozhodli jsme se, že příští vánoce nechceme strávit doma, tam to na mě padá, veškerý ten stres a podobně, ale prostě někde v poklidu,
doporučit můžete i nějaké ubytování (nějaký penzion a tak) ;) ;)

Reakce:
flicek18
Kecalka 347 příspěvků 27.12.18 14:12

My jsme letos chtěli původně někam maa chatu ale vzpomněli jsme si pozdě takže jsme koukli na airbnb od 23. do 26. jsme byli na bytecku 1+kk a bylo to super, 23. jsem nam to tam vyzdobila, 24. jsem ozdobila větvičky- místo stromečku a udělali jsme si klasicky štědrý den, 25. Jsme pak jen letěli koukali na pohádky a filmy a jedli ;)
Takže super volba, udělali jsme to taky kvůli klidným vánocům a nelitujeme, maximálně toho že jsme tam nebyli dele :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 27.12.18 14:14

Já bych řekla, že kdo se chce na Vánoce nervit, ten si stres vezme i s sebou, když vypadne pryč… :think:
My přímo na Vánoce neujíždíme, ale na Silvestra jezdíme na Šumavu do jedné menší horské chaty kousek od Železné Rudy, je tam celkem 10 pokojů (od dvoulůžkových po desetilůžkové), a tam se to odpočívá jedna radost, hned u malé sjezdovky, přitom v lese, jedna slepá příjezdová cesta, takže žádnej provoz, už se těším, až zase s ženskýma vytáhneme ven ke svahu židle a dáme si sluneční lázně se svařákem v ruce :srdce:
Nicméně přes Vánoce tam bývají majitelé sami pro sebe, takže přímo na svátky ti ji doporučit nemůžu.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30148 příspěvků 27.12.18 14:17

@Mar__tanka1983 škoda že tak daleko..taky hledáme na příští povánoční až silvestra..ale spíše Jeseníky, Beskydy…Šumava moc daleko:-(

pocker
Kecalka 262 příspěvků 27.12.18 14:20

nikde jsme doma a užíváme si klidu a pohody

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 27.12.18 15:02

My jezdime kazdy rok tesne pred Vanoci do Spindlu.Jsou tam i vanocni pobyty a verim,ze to taky musi byt pekne,je tam hodne vyziti,nejen lyzovani.Ale tezko radit konkretni misto,kdyz nevim cenovou relaci

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 13159 příspěvků 27.12.18 15:07
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonymně, nechci aby někdo od známých četl,
kam vy jezdíte na Vánoce, přes vánoční svátky, když se chcete ulít stresu a tak?
Rozhodli jsme se, že příští vánoce nechceme strávit doma, tam to na mě padá, veškerý ten stres a podobně, ale prostě někde v poklidu,
doporučit můžete i nějaké ubytování (nějaký penzion a tak) ;) ;)

Máme v plánu že si jedny vánoce uděláme někde v cizině u moře :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 22072 příspěvků 27.12.18 15:10
@flicek18 píše:
My jsme letos chtěli původně někam maa chatu ale vzpomněli jsme si pozdě takže jsme koukli na airbnb od 23. do 26. jsme byli na bytecku 1+kk a bylo to super, 23. jsem nam to tam vyzdobila, 24. jsem ozdobila větvičky- místo stromečku a udělali jsme si klasicky štědrý den, 25. Jsme pak jen letěli koukali na pohádky a filmy a jedli ;)
Takže super volba, udělali jsme to taky kvůli klidným vánocům a nelitujeme, maximálně toho že jsme tam nebyli dele :mrgreen:

Takže jste tam dělali to samé, co se normálně dělá „doma“. :think:
Tak proč je to doma stres a v bytečku 1+kk, ne?

Neptám se ironicky, zajímá mě to.

Klopotkova
Echt Kelišová 8657 příspěvků 27.12.18 15:12

My letíme příští rok na Maledivy na Vánoce .

Laya
Kelišová 6496 příspěvků 27.12.18 15:14

My jsme letos prvně na Vánoce v Egyptě a je to super, měli jsme Ježíška 20.12 kvůli dětem a pak jsme hned jeli, ještě si to pochvalovaly, že měly dvoje Vánoce. Takže za mě bych z toho udělala příjemnou tradici :mrgreen:

flicek18
Kecalka 347 příspěvků 27.12.18 15:21

@Bábrdl bydlíme přechodně u tchýně (stavíme si vlastní barák) a loňské Vánoce byli strašné (kvůli více lidem tady a já to nechtěla kazit ještě víc tak jsem radši mlčela :zed: ). Nebyl to stres, naštěstí nepatřím mezi lidi co jsou kvůli Vánocům ve stresu, ale ten Štědrý den neměl hezkou Vánoční atmosféru, prostě to byli Vánoce na prd a letos jsme se tomu s přítelem chtěli vyhnout. Vím, že Vánoce jsou takové jaké si je člověk udělá (nepočítám nečekané události samozřejmě) a jelikož jsem těhotná a hormony pracují, tak jsme se rozhodli „odříznout“ se od ostatních lidí a předejít tomu jak vypadali Vánoce vloni. Nehledě na to, že letos bych to kvůli svým náladám mohla zavinit i já a nechci kazit Vánoce i ostatním :D
Určitě neplánujeme jezdit pravidelně takhle na Vánoce pryč, to maximálně někam na hory nebo tak pro hezkou atmosféru a zážitek :)

Ijen
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 27.12.18 15:41

K mori, na chatu, do termalu do Rakouska nebo Madarska, jeden rok jsme byli v Ceskem raji, je to ruzne. Ale Stedry den a prvni svatek byvame doma, odjizdime az pak.

milovnicejablek
Stálice 65 příspěvků 27.12.18 17:19

@Mar__tanka1983 můžeš mi do až napsat kde to konkrétně je nebo kontakt?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 28.12.18 10:58

@milovnicejablek napíšu SZ :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >