Kam s 22. měsíčním v Čechách na dovolenou?

16
23.6.15 13:31

Kam s 22m v Čechách na dovolenou

Dobrý den maminky, prosím, poradíte nějaké typy/kde se Vám líbilo, kam u nás vyrazit s 22m dítětem na dovolenou, kde bude hlavně vyžití pro něj (koupání, prolézačky, skluzavky, pískoviště…)? Předem děkuji za inspiraci :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

996
23.6.15 13:32
@ivana81 píše:
Dobrý den maminky, prosím, poradíte nějaké typy/kde se Vám líbilo, kam u nás vyrazit s 22m dítětem na dovolenou, kde bude hlavně vyžití pro něj (koupání, prolézačky, skluzavky, pískoviště…)? Předem děkuji za inspiraci :mavam:

Lipno je skvělý :) do sz doporučím ubytování :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
23.6.15 13:34

@ivana81 téměř kamkoliv. My si letos objednali chatu, kde je na zahradě bazén a dětské hřiště, máme vystaráno :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 13:39
@martina.se píše:
@ivana81 téměř kamkoliv. My si letos objednali chatu, kde je na zahradě bazén a dětské hřiště, máme vystaráno :mrgreen: :lol:

No, on ten bazén nemusí být tak úplně výhra, pokud není ohraničený. Člověk musí stále hlídat :? Teď jsme takhle byli v penzionu u Moravského krasu a ten bazén mě tam nakonec štval (na koupání zrovna nebylo), pže jinak bych tam dceru klidně nechala chvíli samotnou na zahradě s hřištěm, ale kvůli bazénu jsem se bála.
Každopádně já doporučuji autokemp Kristýna, byla jsem tam moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41932
23.6.15 13:42

@ivana81 rozhodovala bych se podle sebe, podle toho, co chcete vidět, jak daleko max chcete jet atd a pak v rámci nějaké destinace hledala ubytování, dneska podobné co popisuješ najdeš všude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 13:55

www.apartmanynavrsku.cz
Je tam hřiště s pískovištěm, houpačky, skluzavka, v okolí nejsou žádné schody odkud by dítě mohlo spadnout. Každý večer probíhá krmení jelenů, kteří žijí v areálu.
V okolí minizoo Častolovice, 10 min. autem perfektní koupaliště v Ústí nad Orlicí. Dá se dojet i do Dvora Králové na safari.
Byli jsme tam minulý týden s 19 měsíčním a určitě se ještě někdy vrátíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
23.6.15 14:33
@želvička28 píše:
No, on ten bazén nemusí být tak úplně výhra, pokud není ohraničený. Člověk musí stále hlídat :? Teď jsme takhle byli v penzionu u Moravského krasu a ten bazén mě tam nakonec štval (na koupání zrovna nebylo), pže jinak bych tam dceru klidně nechala chvíli samotnou na zahradě s hřištěm, ale kvůli bazénu jsem se bála.
Každopádně já doporučuji autokemp Kristýna, byla jsem tam moc spokojená.

náš prcek je ještě malý, do bazénu mi nevleze :lol: ale jako jasné, chce to s rozmyslem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25590
23.6.15 15:34
@ivana81 píše:
Dobrý den maminky, prosím, poradíte nějaké typy/kde se Vám líbilo, kam u nás vyrazit s 22m dítětem na dovolenou, kde bude hlavně vyžití pro něj (koupání, prolézačky, skluzavky, pískoviště…)? Předem děkuji za inspiraci :mavam:

hotel peklo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama