Kam v Ostravě v centru s miminkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marka123
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 14.08.18 09:16
Kam v ostrave v centru s miminkem?

Prosim hodte tip, kde by se dalo s miminkem v ostrAve v centru posedet, kavarna nebo nejaka pohodova restaurace, kde chodite posedet s kamaradkami, kde je relativni klid a pohodlne posezeni? Chtela jsem dnes udelat piknik v komenskeho sadech, jenze pocasi tomu nepreje, uz dlouho se v ove v centru nepohybuji, tak nevim, ktere podniky jeste zustaly a ktere jsou treba nove.

Reakce:

Framik
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 19 inzerátů 14.08.18 10:03

Jsem z centra ale bohužel moc míst kam s miminkem tu není. Jak je staré miminko? Napadá mě akorát kavárna s hrníčku v Dětském ráji nebo RC Chaloupka.

marka123
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 14.08.18 10:10

@Framik dvoumesicni, svoje starsi batole mam na hlidani, tak se mi vylozene mezi deti nechce, detsky raj znam. Spis hledam neco, kde to bude klidnejsi a bude se tam pohodlbe sedet i s mimcem. Neni to krikloun, takze okoli bych snad neobtezovala:D Cukrarna u babicky na namesti jeste funguje? Jinak asi budem chodit a hledat. Nebo nejaka cajovna ? To zas nevim jeszli je s mimcem vhodne, to by museli mit oddelenou zonu dymek. Nevim no…

marka123
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 14.08.18 10:11

@Framik a rc chaloupka je co prosim?

Framik
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 19 inzerátů 14.08.18 12:14

Rodinné centrum s herničkou a programem pro děti různého věku a je možnost si tam i koupit kávu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >