Kaše z jiného UM,než které pije?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Kaše z jiného UM,než které pije?
Zdravím ![]()
Od 6. týdne dávám synovi UM. Začali jsme Nutrilonem profutura, ale hrozně ho betonoval. Přešli jsme na Babylove, ale to zas nezasytilo. Takže teď pije Sunar complex a vyhovuje mu. Zbylo mi ještě jedno balení toho UM Babylove 1. Chci se vás tedy zeptat, jestli z něj můžu udělat nemléčnou kaši rýžovou od Nestlé. A myslíte si, že můžu kupovat Babylove (protože je levnější) a dělat z ní kaše pokaždé? Přitom by pil normálně ten dražší Sunar? Babylove mu chutnalo, ale prostě nezasytilo. Synovi jsou 4 měsíce. Děkuji za odpovědi. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@adra1 klidně bych to tak udělala. Mladej pije Hipp a kaše má mléčné od Nutrilon Profutura.
- Citovat
- Upravit