Kaše z jiného UM,než které pije?

253
5.6.15 13:54

Kaše z jiného UM,než které pije?

Zdravím :mrgreen:
Od 6. týdne dávám synovi UM. Začali jsme Nutrilonem profutura, ale hrozně ho betonoval. Přešli jsme na Babylove, ale to zas nezasytilo. Takže teď pije Sunar complex a vyhovuje mu. Zbylo mi ještě jedno balení toho UM Babylove 1. Chci se vás tedy zeptat, jestli z něj můžu udělat nemléčnou kaši rýžovou od Nestlé. A myslíte si, že můžu kupovat Babylove (protože je levnější) a dělat z ní kaše pokaždé? Přitom by pil normálně ten dražší Sunar? Babylove mu chutnalo, ale prostě nezasytilo. Synovi jsou 4 měsíce. Děkuji za odpovědi. :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
5.6.15 13:58

@adra1 jo, klidně udělej kaši z toho druhého um ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
5.6.15 13:59

@adra1 klidně bych to tak udělala. Mladej pije Hipp a kaše má mléčné od Nutrilon Profutura.

  • Citovat
  • Upravit
253
5.6.15 14:00

@martina.se supr, dík :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí