Kašičky do lahvičky

Anonymní
14.9.21 17:02

Kašičky do lahvičky

Ahooj, máme 5 měsíční slečnu, dáváme obidek, svacinku, a měli by jsme davat i večeři:) na večeři jsem se rozhodla dát kasičku ale chtěla jsem se zeptat jakou kašičku dáváte svým malým vy, nejlépe aby byla do flašky:) dekujii:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1053
14.9.21 17:41

Do flašky můžeš dát jakoukoliv kaši, stačí ji jen udělat řidší a dát láhev s větší savičkou. Já jsem ze začátku dávala Sunar první kašičku, ale ne na noc. I když je nedoslazovaná, tak v ní přeci jen asi nějaké cukry jsou a dcera pak byla před spaním děsně rozjetá. Kaši jsem dávala ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
14.9.21 23:24

Syn kasi z lahvicky nikdy nechtel, ale on je kojeny, lahev mu obecne nic nerika.. jinak jsem kupovala hodne nestle kase, ale on moc nemusi sladke, takze mame od kendamil brokolici kvetak syr a pak z dm nemlecne kase treba jen obyc spaldovou, ryzovou a tak, nema to zadnou chut a syn to miluje :lol: je lepsi dite zvykat na lzicku nez na lahev, cucani slakde kase by akodat kazilo zoubky a spatne se to pak odnaucuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10599
14.9.21 23:52

My dávali rovnou kaši na lžičku do misky, žádné špinění lahví :) ale jak tu píšou, stačí asi koupit savičku s větším otvorem a je to.
Jinak my hlavně dcerce kupujeme nemléčné kaše z DM a také mléčné od Kendamilu, tady u obou vím, že neobsahuje žádný věci, co by tam být neměly nebo nemusely, jako je třeba palmový olej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat