Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nebudete dělat něco s tímto rádobyvtipným pojmenováním uživatelů?
Závislačka
Kelišová Echt..Je nutné, takto hodnotit uživatele? Stačí číslo co má namluvené, k čemu tam je toto pojmenování?
@DanielaD píše:
Nebudete dělat něco s tímto rádobyvtipným pojmenováním uživatelů?
Závislačka
Kelišová Echt..Je nutné, takto hodnotit uživatele? Stačí číslo co má namluvené, k čemu tam je toto pojmenování?
mě osobně se to líbí
![]()
@onajeblond píše:
mě osobně se to líbí![]()
@DanielaD píše:![]()
fakt? stále mě to připomíná otravné filmy Od Trošky, kterého nemusím
Kdyby se to dalo skloňovat, někdy nevím, jestli je to muž, nebo ženatak hlavně, že je to vtipný
Tak o tom ani nevím, ale jo mě to přijde vtipné, a co jsem tak četla diskuzi, tak ženský s tím taky nemají problém, zase víš co jestli je to baba nebo chlap, to nepoznáš téměř nikdy, tajemství internetu
![]()
@onajeblond píše:
Tak o tom ani nevím, ale jo mě to přijde vtipné, a co jsem tak četla diskuzi, tak ženský s tím taky nemají problém, zase víš co jestli je to baba nebo chlap, to nepoznáš téměř nikdy, tajemství internetu![]()
Když už to tady mají, tak ať udělají alespoň něco pořádně. Je problém nastavit skloňování
Tady je to samá záhada ![]()
Vtipný mě to nepřijde závislačka, to už je nemoc ne ![]()
@DanielaD píše:no, ono když se začne diskutovat, je to podle mě brano všude, diskuze, komentáře, myslím i deníčky, a ono to naskáče, asi věc názoru jen jsem řekla že mě se to líbí, bohužel nejsem admin nevím jak to mají nastavený
Když už to tady mají, tak ať udělají alespoň něco pořádně. Je problém nastavit skloňováníTady je to samá záhada
Vtipný mě to nepřijde závislačka, to už je nemoc ne
@onajeblond píše:
no, ono když se začne diskutovat, je to podle mě brano všude, diskuze, komentáře, myslím i deníčky, a ono to naskáče, asi věc názoru jen jsem řekla že mě se to líbí, bohužel nejsem admin nevím jak to mají nastavený
jak vidíš, tak blbě, neskloňuje se
chápu, že filmy Slunce seno…se mohou líbit mnoha lidem
neřeším čísla,,to je nepodstatné, jen to označení, proč dvojí, jednou číselné, pak ještě kategorie ![]()
Já tedy pevně doufám, že to vtipné pojmenování nechají. Co je mi do čísel ![]()