Kategorie dle počtu příspěvků

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16775
27.2.16 05:11

A slibovane smajliky? 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3491
27.2.16 17:12
:pankac: :pankac: :pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149
13.8.16 19:21

Nadpozemaka drbna a echt Kelisova - ty jsou nejvic :D :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18306
31.7.17 13:42

Nebudete dělat něco s tímto rádobyvtipným pojmenováním uživatelů?
Závislačka
Kelišová Echt..Je nutné, takto hodnotit uživatele? Stačí číslo co má namluvené, k čemu tam je toto pojmenování?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
31.7.17 14:05
@DanielaD píše:
Nebudete dělat něco s tímto rádobyvtipným pojmenováním uživatelů?
Závislačka
Kelišová Echt..Je nutné, takto hodnotit uživatele? Stačí číslo co má namluvené, k čemu tam je toto pojmenování?

mě osobně se to líbí :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18306
31.7.17 14:10
@onajeblond píše:
mě osobně se to líbí :mrgreen: :mrgreen:
:) :) fakt? stále mě to připomíná otravné filmy Od Trošky, kterého nemusím :)
Kdyby se to dalo skloňovat, někdy nevím, jestli je to muž, nebo žena :think: tak hlavně, že je to vtipný :(
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
31.7.17 14:13
@DanielaD píše: :) :) fakt? stále mě to připomíná otravné filmy Od Trošky, kterého nemusím :)
Kdyby se to dalo skloňovat, někdy nevím, jestli je to muž, nebo žena :think: tak hlavně, že je to vtipný :(

Tak o tom ani nevím, ale jo mě to přijde vtipné, a co jsem tak četla diskuzi, tak ženský s tím taky nemají problém, zase víš co jestli je to baba nebo chlap, to nepoznáš téměř nikdy, tajemství internetu :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18306
31.7.17 14:17
@onajeblond píše:
Tak o tom ani nevím, ale jo mě to přijde vtipné, a co jsem tak četla diskuzi, tak ženský s tím taky nemají problém, zase víš co jestli je to baba nebo chlap, to nepoznáš téměř nikdy, tajemství internetu :mrgreen: :mrgreen:

Když už to tady mají, tak ať udělají alespoň něco pořádně. Je problém nastavit skloňování :) Tady je to samá záhada :)
Vtipný mě to nepřijde závislačka, to už je nemoc ne :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
31.7.17 14:23
@DanielaD píše:
Když už to tady mají, tak ať udělají alespoň něco pořádně. Je problém nastavit skloňování :) Tady je to samá záhada :)
Vtipný mě to nepřijde závislačka, to už je nemoc ne :)
no, ono když se začne diskutovat, je to podle mě brano všude, diskuze, komentáře, myslím i deníčky, a ono to naskáče, asi věc názoru jen jsem řekla že mě se to líbí, bohužel nejsem admin nevím jak to mají nastavený :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Qwentin
31.7.17 14:23

Gratuluji všem HVĚZDÁM diskuse :kytka: :kytka: :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
18306
31.7.17 14:59
@onajeblond píše:
no, ono když se začne diskutovat, je to podle mě brano všude, diskuze, komentáře, myslím i deníčky, a ono to naskáče, asi věc názoru jen jsem řekla že mě se to líbí, bohužel nejsem admin nevím jak to mají nastavený :)

jak vidíš, tak blbě, neskloňuje se :D chápu, že filmy Slunce seno…se mohou líbit mnoha lidem :) neřeším čísla,,to je nepodstatné, jen to označení, proč dvojí, jednou číselné, pak ještě kategorie :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
17073
31.7.17 15:04

@DanielaD Teda tvoje problémy bych chtěla mít. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
31.7.17 15:08
@SAJ píše:
@DanielaD Teda tvoje problémy bych chtěla mít. :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
1.8.17 08:50

Já tedy pevně doufám, že to vtipné pojmenování nechají. Co je mi do čísel :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18306
1.8.17 09:34

.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová