Každé ráno dcera zvrací

3.2.20 22:27

Každé ráno dcera zvraci

Dobrý den maminky :lol: od 4.12. Dcerka v květnu 4 roky nastoupila do mš neplace nerve nevzteka se ale ˇkaždé ráno po probuzení během hygieny i oblékání po ceste do školky a někdy dokonce i ve školce zvraci :roll: zdravotní potize vyloučil obvodak po sérii vseruznych vysetrenich. chodi pouze do 10 hodin na ucitelcino doporučení, učitelky hodně příjemné malou i pomazli, dcera je sikovna poslouchá uklizi proste udělá vše co se po ni chce MATE PROSÍM NĚJAKOU RADU NEBO ZKUŠENOST CO S TÍM? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2284
3.2.20 22:30

Jsou ji 4, mluvit umi. Ve skolce se ji libi? Nejaky ranni stresy a nervy ohledne oblikani? Vstava dost v predstihu, aby vse stihla?

Snida rano? Treba svoje dite musim vzbudit v 6 aby snidalo v pul 8. Ja to mam stejne. Rano vstanu a snidam az za 2 hodiny, driv bych se taky poblila.

Stresem to tedy nema? Rano si bere na sebe co chce? Chci tim rict, jestli je to podle ni a ma pohodicku = nema proc treba ze stresu zvracet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11259
3.2.20 22:30

O víkendu a volnu nezvrací?

Bývá to typická reakce na nějakou úzkost. Dokáže už formulovat co cítí, pozná že se něčeho bojí a dokáže o tom vyprávě? Nebo umí to třeba namalovat?

Je potřeba nějak rozklíčovat o co jde a pak ji pomoci to zvládnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 22:32
@Ou píše:
O víkendu a volnu nezvrací?

Bývá to typická reakce na nějakou úzkost. Dokáže už formulovat co cítí, pozná že se něčeho bojí a dokáže o tom vyprávě? Nebo umí to třeba namalovat?

Je potřeba nějak rozklíčovat o co jde a pak ji pomoci to zvládnout.

Doufám ze pisu správně bohužel ve volnu a o víkendu nezvraci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 22:35
@Micaella22 píše:
Jsou ji 4, mluvit umi. Ve skolce se ji libi? Nejaky ranni stresy a nervy ohledne oblikani? Vstava dost v predstihu, aby vse stihla?

Snida rano? Treba svoje dite musim vzbudit v 6 aby snidalo v pul 8. Ja to mam stejne. Rano vstanu a snidam az za 2 hodiny, driv bych se taky poblila.

Stresem to tedy nema? Rano si bere na sebe co chce? Chci tim rict, jestli je to podle ni a ma pohodicku = nema proc treba ze stresu zvracet.

Ano pohodicku má až moc velikou opravdu se snažím v rámci možnosti vycházet ji maximálně vstříc nesnida vstavame v6:30 školku kamen od domu Cca 10 minut

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 22:38
@Simca710 píše:
Doufám ze pisu správně bohužel ve volnu a o víkendu nezvraci
formulovat dokáže myslím ze na svůj vek je velice bystrá a chytra učitelky jsou s ni spokojene všemu rozumí umí krásné mluvit vždy mi řekne ze se boji o mě nebo ze ji “zaboli srdíčko”a musí “blít”
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
3.2.20 22:40

Třeba ani ona sama neví proč :nevim: já si pamatuju, že kdyz jsem ve 4 letech nastoupila do školky, také jsem zvracela, vždy ve školce po ranni svačině :jazyk: dodnes si to pamatuji a dodnes nevim, proc to tak bylo, ani jak dlouho to trvalo. Ani si nepamatuji žádné trauma ze školky, že by mne to nějak ovlivnilo v dalším životě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 22:43
@Dana V píše:
Třeba ani ona sama neví proč :nevim: já si pamatuju, že kdyz jsem ve 4 letech nastoupila do školky, také jsem zvracela, vždy ve školce po ranni svačině :jazyk: dodnes si to pamatuji a dodnes nevim, proc to tak bylo, ani jak dlouho to trvalo. Ani si nepamatuji žádné trauma ze školky, že by mne to nějak ovlivnilo v dalším životě.
možný je vše jej sbírám názory určitě nemá žádné trauma s ucitelkama spolupracuje děti si nevsima a po svacince obvykle nezvraci protože už tak nějak vyciti ze za chvíli už jde domu
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 22:45

Ještě jsem se chtěla zeptat píšou ze by tyto problémy měly odeznit do 3 týdnu ale dcera je má už Dyl a tam už doporučuji navstevu psychologa 8o co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
3.2.20 22:51

Dětem se prý psychické problémy a deprese projevují bolení bříška a zvracením. i když to možná není poznat tak pravděpodobně je to psychické a pátrala bych co se děje a případně jestli se jí ve školce nelíbí. Určitě navštivte psychologa. Dětské úzkosti se projevují jinak než u dospělých…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1827
3.2.20 22:54

A nema treba nejakou kamosku za kterou by se tam tesila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 22:57
@Leviatan píše:
Dětem se prý psychické problémy a deprese projevují bolení bříška a zvracením. i když to možná není poznat tak pravděpodobně je to psychické a pátrala bych co se děje a případně jestli se jí ve školce nelíbí. Určitě navštivte psychologa. Dětské úzkosti se projevují jinak než u dospělých…
ano na to jsem zapomněla i když mě už ta ranní rutina přijde “normální” zvraci a u toho si samozrejmne stěžuje na bolest bříška zatím to opravdu vypadá na psychiku protože po sérii vyšetření je dcera naprosto zdravá a v poradku ještě tedy mame doporucenku na ocni prý to muže dělat ocni tlak nicméně já se obavám ze ani na očním nám “nepomuzou”
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
3.2.20 22:57

Zkuste jí třeba dát fotku a říct jí že když se bude cítit špatně že se má na obrázek podívat. Zkuste jí dát nějaký telefon a nebo nějakou hračku plyšáčka… Určitě bych zkusila navštívit psychologa aby vám poradil co konkrétně u ní by mohla pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 22:59
@Renca8 píše:
A nema treba nejakou kamosku za kterou by se tam tesila?
nemá a celkove nemá rada nové lidi bohužel ani děti každý den u vyzvedavani sedí a hraje si sama bezpečně vzdálena od děti :(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
3.2.20 22:59

@Simca710 tak není se za co stydět, když bude maličká v pohodě… lepší než jí trápit gastro vyšetření tak nějak to pořešit aby byla v pohodě a v klidu. Jestli nezvrací když je doma tak na 100% to má z nervů. Nebojte se sama jsem chodil jako dítě a psycholožce a byla moc hodná pomohla. Měla jsem disfaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama