Kde kupujete ovoce, zeleninu a jaké příkrmy vaříte v zimě?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
175
7.4.14 17:58

@CokeLady To bych neřekla no vidiš, já myslela že je maj všude :-O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
346
7.4.14 18:04

Marks & Spencer prodava rovnoz vyloupana zrnicka :)
Cele jsem videla pred par dny v Tescu na Andelu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2453
7.4.14 18:15

@CokeLady ja je kupovala minuly tyden ;) jestli jsi z prahy, muzu ti poradit. myslim, ze celou zimu, a ted uz urcite, je ma kunraticka stodola. jsou v kunraticich a pak maji svůj obchod dole v NC chodov, kde je sice trosku horsi vyber, ale měli by je tam mit. jsou drazsi, ale luxus.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
7.4.14 18:50

@CokeLady Občas je mívaj v Lidlu, kupuju je tam ;-)

  • Citovat
  • Upravit
26716
7.4.14 18:53

@CokeLady u nás je mají v Kauflandu (Svitavy), nedávno jsem je tam viděla, ale neodvážila se koupit. Může je osmiměsíční?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8975
7.4.14 19:17

U nas je maj v tescu, ale je to zimni ovoce, takze ted uz moc nebud

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
557
7.4.14 19:28

Já jsem kupovala dnes v Bille ;) ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
557
7.4.14 19:31

@CokeLady vážně :)..malej je má taky rád, ale já z nich dělám i ovocný salát a taky mňamka :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí