Kde kupujete ovoce, zeleninu a jaké příkrmy vaříte v zimě?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@CokeLady To bych neřekla no vidiš, já myslela že je maj všude ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Marks & Spencer prodava rovnoz vyloupana zrnicka ![]()
Cele jsem videla pred par dny v Tescu na Andelu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@CokeLady ja je kupovala minuly tyden
jestli jsi z prahy, muzu ti poradit. myslim, ze celou zimu, a ted uz urcite, je ma kunraticka stodola. jsou v kunraticich a pak maji svůj obchod dole v NC chodov, kde je sice trosku horsi vyber, ale měli by je tam mit. jsou drazsi, ale luxus.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@CokeLady u nás je mají v Kauflandu (Svitavy), nedávno jsem je tam viděla, ale neodvážila se koupit. Může je osmiměsíční?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
U nas je maj v tescu, ale je to zimni ovoce, takze ted uz moc nebud
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@CokeLady vážně
..malej je má taky rád, ale já z nich dělám i ovocný salát a taky mňamka ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit