Kdy chodíte spát po uložení dítěte :)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malyprinc12 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 09:25
Kdy chodíte spát po uložení dítěte :)?

Maminky, chtěla jsem se zeptat, když jste oba rodiče denně v práci, dítě na celý den ve školce, odpolko někdy návštěvy, někdy domácí práce, vaření, každý den cvičení s dítětem (musí se), kdy chodíte spát?…Synek usíná kolem čtvrt na devět, já tak do 20 minut po něm, bez problémů, spíš do postele padnu a jsem ráda, že ležim…a většinou se budím až ráno, vstáváme kolem půl sedmé…jsem „normální“? Ptám se proto, že už několikrát jsem od manžela i od známých slyšela, že se třeba do jedenácti koukají na tv, večer jsou spolu atd. a co to mam za život (a co on to má se mnou za život), když jsem buď v práci, nebo se staram o dítě, apod. Děkuji za názory :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 08.02.17 09:31

No já když vím, že jdu druhej den do práce, tak se snažím zalízt po Teorii, takže něco po desáté, když se jdu teprv koupat atd.tak po půl 11 :nevim: Ale když byla malá malá (rozuměj vstávala 4× za noc), tak jsme ji dali v 7 do postýlky a já lehla zároveň s ní a život kolem mě nezajímal, potřebuju prostě spát :D

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 08.02.17 09:31

@malyprinc12 tak ať ti pomůže a nebudeš tak unavená :nevim:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 08.02.17 09:31

Já jsem tedy na MD, malý usíná kolem 19hod. a my koukáme na telku nebo hrajem stolní hry tak do 22 - 23 hod. Večer si užívám. :)

Shari81
Kelišová 6017 příspěvků 08.02.17 09:33

Ano, chodíme s manželem spát kolem 23-24h…večery trávíme spolu, i když se občas stane, že vytuhneme na gauči..

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 08.02.17 09:37

Děti mi zalézají do postele ve 20h., my chodíme kolem 23h. Včera jsem šla třeba až v půl 1, seděla jsem u matiky, z které píšu v sobotu test… :zed: Dělávám po večerech resty do školy, píšu práci… anebo jen tak koukáme s mužem na televizi. Vzhledem k tomu, že mám muže kolikrát do večera v práci, tak bychom se s mým brzkým odchodem do postele ani neviděli.

Uživatel je onlinekrtek93
Neúnavná pisatelka 17590 příspěvků 08.02.17 09:42

Závidim. Já nejsem schopná se vzdát nějakýho času jen pro sebe, takže se obyčejně večer do něčeho zaberu a jdu spát pozdě (ale jako fest pozdě - klidně v jednu, v půl druhý). Po pár takových večerech pak třeba jednou v týdnu odpadnu v devět u televize. A dospávám o víkendu (mladá mě naštěstí už nechá ráno spát). Potřebovala bych se nějak nastavit na „večerku“ třeba v 11, ale zvlášť poslední dobou to nejde a nejde. Prostě se mi tak kolem tý jedenáctý přestane chtít spát a mohla bych být vzhůru málem do rána. A druhej den jsem pak nepoužitelná a večer nanovo :nevim:

edit: Dítko momentálně odpadá tak kolem půl devátý. Bývalo to v osm, ale nějak se nám to nenápadně posunulo.

malyprinc12 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 09:43

Tak koukam, že jsem asi fakt divná 8o

malyprinc12 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 09:45
@krtek93 píše:
Závidim. Já nejsem schopná se vzdát nějakýho času jen pro sebe, takže se obyčejně večer do něčeho zaberu a jdu spát pozdě (ale jako fest pozdě - klidně v jednu, v půl druhý). Po pár takových večerech pak třeba jednou v týdnu odpadnu v devět u televize. A dospávám o víkendu (mladá mě naštěstí už nechá ráno spát). Potřebovala bych se nějak nastavit na „večerku“ třeba v 11, ale zvlášť poslední dobou to nejde a nejde. Prostě se mi tak kolem tý jedenáctý přestane chtít spát a mohla bych být vzhůru málem do rána. A druhej den jsem pak nepoužitelná a večer nanovo :nevim:edit: Dítko momentálně odpadá tak kolem půl devátý. Bývalo to v osm, ale nějak se nám to nenápadně posunulo.

Já bych se toho spaní klidně ráda vzdala, aspoň třeba na 1-2 hoďky, ale jsem tak unavená, že stejně nic nezvládnu

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 08.02.17 09:45

Já do práce zatím nechodím, ale jdu spát kolem 11 a pak si nadávám. Já jsem zvyklá ještě jít uklidit kuchyň a vykoupat, jak děcka usnou. A většinou se zaseknu u PC :zed: Až půjdu do práce, budu to muset taky omezit, jinak padnu.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 08.02.17 09:45

Je to různé. Kluci usínají kolem 21:00, vstávám ráno v 6:00, oni v 6:30. Do postele jdou ve 20:00, ale mají dovoleno si ještě hrát v pokojíčku. Takže já uklidím obývák a kuchyň než zavolají, že chtějí přečíst pohádku, popovídáme si s manželem a tak. Chodím spát kolem desáté, manžel o hodinku později. Ale jsou období, kdy padám v osm únavou a jdu spát rovnou s dětmi. :nevim:

Musím říct, že mi ten společně strávený čas bez dětí chyběl. :oops: Únava se zlepšila, když jsem začala pravidelně cvičit.

Monika123
Závislačka 4385 příspěvků 08.02.17 09:46

No ja mavam taky krizu, ked idem dat deti spat tj. po 20 :lol:, ale to prekonam a idem spat okolo 22.
Vecer, klud od deti, ticho… to je luxus :mrgreen: :lol:

Uživatel je onlinekrtek93
Neúnavná pisatelka 17590 příspěvků 08.02.17 09:47

Ještě dodám, že já po večerech pletu, háčkuju… Muž většinou sedí u počítače, případně společně koukáme na televizi (většinou minimálně jeden z nás odpadne). Já mívám otevřenej noťas. A právě je problém, když si něco takhle navečer rozdělám, to je pořád ještě tuhle řadu dopletu, ještě tenhle kousek… A vůbec u toho nevnímám, že jsem vlastně unavená :oops: Když jsem před Vánocema neměla nic moc rozdělanýho, jen rozečtenou knížku, párkrát jsem šla spát i celkem brzy. S knížkou a u tý naopak většinou usínám po pár stránkách, i když mě ta knížka hodně baví :lol:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 08.02.17 09:48

Tak ja vstavam denne v pul 7 nejpozdeji a spat chodim. v pul12,dwti usinajinkolem.puk 8, pak.na.sebe mame. cas a na svoje veci co radi delame…takze ja bud cvicim Jillian a pak so. vezmu knizku nebo nemcinu nebo.juknem.na.film atd :)

Markéta80
Hvězda diskuse 40013 příspěvků 08.02.17 09:51

Já jsem doma ale vstávám denně v 6 ráno a naopak chodím hodně pozdě, o půlnoci ještě venčim psy :mrgreen: a užívám si doma to ticho ale vstávat pak v 6 se mě nechce, dnes jsem šla spát v 1 ráno, ještě jsme chtěla koukat na nhl :mrgreen: ale Vali mě probudila at si jdu k ní lehnout. nejdřív ve 12 nejdéle mezi 1-2 ráno :jazyk:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >