Reklama

Kdy je vaše dítě nejspokojenější?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 23.06.11 13:48
Kdy je vaše dítě nejspokojenější?

Ahoj všichni..
Tak se ptám..Kdy je vaše dítě nejspokojenější?? Kdy se nejvíc baví, kdy se nejvíc směje, kdy si nejvíc libuje??
Jaké jsou jeho okažiky naprostého štěstí??

U naší dcery je to jednoznačně, když se vykaká a hraje si s plnou plenou u zadku :mrgreen:
Dále pak hrátky s vodou - to je další trans, kdy se vyžívá a je štastná..( je jedno, zda je to louže, bazén nebo vana)
A v neposlední řadě je neuvěřitelně spokojená, když už stojím oblečená, přichystaná, učesaná a navoněná a chci jít s ní na procházku - tak v ten moment si začně sama krásně hrát a neví o světě ( přičemž normálně si nedokáže sama hrát ani vteřinu)..

Děkuji za zajímavé okamžiky vašich dětí.. :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 23.06.11 13:56

Po jídle:-)

barca.hrosik
Závislačka 3174 příspěvků 23.06.11 13:57
hofka píše:
Po jídle:-)

po jidle :palec:

Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 23.06.11 13:57

Kuba je nejvíc spokojenej když před něj vysypu hromadu křupek :mrgreen: A nejraději má když ho někdo honí po bytě :palec:

macin
Závislačka 4595 příspěvků 23.06.11 13:58

ahoj, tak moje princezna je aktuálně nejvíc usměvavá a v pohodě, když jí rozbalím plenku (a skoro pravidelně tam ještě něco přidá :wink:), když na sebe kouká do zrcadla a když se za ní přijdu podívat do k postýlce, kde si hraje s hrazdičkou… :palec:

Mišela1
Závislačka 3115 příspěvků 23.06.11 13:59

Jéé Lizbeth to je téma! Náš syn je momentálně nejspokojenější když sedí v nějakém menším prostoru - krabici, v tatrovce, dnes vlezl i do otevřené komody a nebo si vleze v pokojíčku do koutku co má za postílkou. Má to teď poslední dny a je strašně spokojený a hraje si. Nevím co to znamená, už jsem chtěla dát na emimi dotaz - jestli jako potřebuje svůj prostor nebo co:-).
Jo od tohoto týdne už zvládne vylézt na postel tak si rád lehne do mojí postele leží a „vychutnává“ si maminčin pelíšek:-).
Pak miluje auta, než projdeme u nás celé parkoviště to je půlka vycházky a pak stojí u silnice a kouká jak auta jezdí - to je v tranzu:-).
A miluje vodu, takže koupání je u nás na dlouho. A samozřejmě písek :lol:

Příspěvek upraven 23.06.11 v 14:03

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.06.11 13:59

Ahoj.

Anežka je nespokojenější asi když nemusí jít spát večer v osm a může se s tatínkem dívat na DVD (teď hlavně Šmouly, ještě nedávno to ale byla Cesta do fantazie).

Maruška je spokojená, když může listovat knížkou s normálními listy (tj ne leporela atp), ale hodně spokojená byla třeba minulý týden, když měla v postýlce usnout a místo toho si svlíkla kalhoty, rozepla bodyčko, sundala plínu a počůrala postýlku. A vypadalo to, že největší radost pak měla z mojí reakce, když jsem jí na to přišla :mrgreen: .

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 23.06.11 13:59

Jídlo, vana a na písku, zvlášť když se jí ho v nestřeženým okamžiku podaří nacpat do pusy. :lol:

QQQQ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.11 14:00

Takže Kristina: když je středem pozornosti, když vypije na ex litr vody, když ji taťka nechá chodit po stropě(to momentálně vede), v bazénu s taťkou(taťká dělá lotroviny)

David: když může být na PC, když není středem pozornosti, v bazénu s taťkou(lotro­viny) :wink:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 23.06.11 14:00

Nejspokojenější je,když spolu blbnem,a on po mě rajtuje.

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 23.06.11 14:01

Tak voda u nás taky jednoznačně vede, nejlíp když jim dám kupu hraček do vody a napustím jim plnou vanu, to jsou schopné být půl hodiny šťastné jako blechy.
Taky když ráno vstanou a zjistí, že je doma táta (nejlépe ještě spící v posteli, aby mohly vlézt k němu).
A nakonec když potkáme sousedku s jejím labradorem, který miluje házení klacíků, drbání za ušima a je ochotný nechat se půl hodiny mazlit.

bekky
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 23.06.11 14:04

Kdy si může cvrndat s vodou..přelívat s kelímku do kelímku a po sobě, po koberci,stole…no všude kde mu to zakazuju :mrgreen: :mrgreen:
Nosi petláhev a upíjet z ní za chůze :-)
Sedět s maminkou nebo s tatkou na klíně u pc a mačkat klávesnici :-D

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 23.06.11 14:10

hkac - na Cestu do fantazie si moc dobře vzpomínám..Starší se na to také dívala často ( před pár lety - to malá bude mít super výběr z toho velkého množství pohádek co tu na ní čeká :mrgreen: )

Koukám, že voda a jídlo vede :palec: :palec:

Starší dcera je spokojená, když se na ní zapomeneme a ona je u PC, když jí dovolíme dokoukat debilní katastrofický film do půl dvanácté, když může chodit potají na bonbony a podobně.. :palec:

QQQQ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.11 14:10

Ehmmm…teď jsem se ptala Davida(8 let) kdy je nejspokojenější. Jeho odpověď? Když není doma Kiki!(sestra) :roll: Hlavně že spolu v noci spí :mrgreen:

QQQQ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.11 14:11

Lisbeth a kolik má roků starší?

EDIT: už vím :oops: :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.06.11 v 14:12

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >