Kdy kaše a kdy přesnídávky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2418
25.11.13 07:43

@joaska @Svistice holky děkuji. Zkusíme to jablko..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6391
25.11.13 08:16

@pupííííček Ja rano davala mlicko,(sunar) a pak treba dopoledne presnidavku a na obidek mel „prvni zelenina“ (mrkev, brambory s masem apod, byly to prikrmy..)…A pak nekdy odpoledne na svacu mel presnidavku. A behem dne nejak mlicko, ale malej neni jedlik ani ted a to ma 2.5 roku uz.
Na zapiti jsem mu davala cajik a nebo stavicky ty detsky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2418
25.11.13 09:33

Tak jsem mu zkusila dát 100% ovoce jablko-banán, snědl 4 lžičky a začal natahovat :-D pokračování zítra :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2418
26.11.13 10:31

Holky, prosím nevíte, jak se případně pozná potravinová alergie?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33005
26.11.13 10:57

@Teruna000 Ekzém, kopřivka, zvracení, problémy se stolicí (průjem, stopy krve). V horších případech otékání, dušnost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2418
26.11.13 11:01

@Svistice děkuju :-) teď jsem mu právě dávala přesnídávku a udělaly se mu červené flíčky kolem pusinky a už pomalu mizí, ale to asi bude tím, jak u toho prská, slintá a potom blinká :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16744
7.2.14 09:35

Ahoj holky, mužete mi poradit? malému byly 4 měsíce, je nekojený, začala jsem s příkrmama, poledním jídlo dávám zeleninu a na zapití čajík, za měsíc nebo dva bych chtěla zkusit ovoce nebo přesnídávky, k dopolední svačině, ale nebude vadit, že dopoledne už odbourám mlíko? nebo mám dát pár lžiček přesnídávky a dokrmit mlékem? po zelenině to nedělám, stačí mu to, ale není ještě malý v pěti měsících, aby měl jen 3×mlíko denně? Na krabici nutrilonu píšou do 6 měsícu 5 dávek denně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1318
7.2.14 09:55

Ja dokrmuju UM, protoze mi toho mala sni i ted v osmi mesicich malo, akorat dokrmuju po zelenine, protoze ta ji na rozdil od ovoce moc nechutna. Na Nutrilonu maji tabulku dost divnou, kasli na ni, me mala ted vypije 500-700, podle toho, kolik si da prikrmu, podle doktorky je to ok, kdybyh ji nacpala vic UM, tak uz si prikrm neda vubec

Edit - na prikrmy jsme najely v peti mesicich a kdyby mi je jedla dobre, tak od sesti ma mliko taky jenom 3× denne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16744
7.2.14 10:16

@vrtulka78 díky :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí