Kdy mi doktor potvrdí těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
13.1.22 16:11

Kdy mi doktor potvrdí těhotenství

Ahoj maminky, chci se zeptat jestli s tím nemáte některá zkušenost. V sobotu 8.1. se mi nedostavila menstruace, takže v pondělí odpoledne jsem si udělala test (proužek) a byl pozitivní. Následující den ráno jsem si udělala další test clearblue s ukazatelem týdnů, kde mi vyšlo 2-3 týden. Takže jsem hned volala na gynekologii, abych se mohla objednat na prohlídku. Sestřička mě chtěla objednat na 30.1. jenže jsem ji musela přemluvit, aby mě objednala na dřívější termín z důvodu toho, že pracují ve firmě, kde se dělají dvanácti hodinové směny (denní a noční) a kolikrát odvádím fyzicky náročnou práci. Takže aby mi dyztak doktor napsal neschopenku, abych o mimčo nepřišla. No a moje otázka zní, jestli tak brzy doktor uvidí už něco na UZ? Předem moc děkuji za odpovědi ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
159
13.1.22 16:13

Nab utz nic neuvidí, ale měl by ti nabrat krev na HCG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
13.1.22 16:26

Ahoj těhotenství na utz je vidět kolem 6 týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27339
13.1.22 16:28

Sla jsi moc brzo, kdyby ses nechala objednat jak tě chtěli objednat u Dr, tak by bylo něco vidět. V začátku fakt nevadí, když normálně pracuješ a těhotenstvi není automaticky důvod pro neschopneku. Ale to zas musí být nějaký provokativní troll :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
13.1.22 16:31

@Kriss Tina Proč zrovna troll? To už se tady nemůže nikdo na nic zeptat? Potřebovala jsem jen poradit, jelikož po předchozí zkušenosti už mám strach, aby miminko bylo v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27339
13.1.22 16:34
@Lenca13 píše:
@Kriss Tina Proč zrovna troll? To už se tady nemůže nikdo na nic zeptat? Potřebovala jsem jen poradit, jelikož s předchozí zkušenosti už mám strach, aby miminko bylo v pořádku.

Protoze chceš neschopenku jen co ti meska ms. Neposloucháš sestru, co by tě objednala na prohlídku tak, abys měla nějaký spolehlivý verdikt :nevim: Dyt k tomu není žádný důvod. Práce není k neschopnece důvod, když teda budeš těhotná, tak tě zaměstnavatel musí přeřadit jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4067
13.1.22 16:37

Jdeš moc brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
13.1.22 16:37

@Kriss Tina Jenže já jsem jí řekla svůj důvod a kdyby tomu něco vadilo, tak by mi asi nedala dřívější termín ne? A bohužel zaměstnavatel mě nemůže přeřadit na jinou pozici jelikož tam jiná možnost není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80441
13.1.22 16:58
@Lenca13 píše:
@Kriss Tina Jenže já jsem jí řekla svůj důvod a kdyby tomu něco vadilo, tak by mi asi nedala dřívější termín ne? A bohužel zaměstnavatel mě nemůže přeřadit na jinou pozici jelikož tam jiná možnost není.

To je ale problém toho zaměstnavatele a nikoliv důvod pro neschopenku. A jinak sestře je to jedno, než by se s tebou hádala, tak ti klidně ten dřívější termín dá, doktorka sdělí, že tam nic nevidí a ať přijdeš za 14 dnů. A hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
13.1.22 17:09

@j.a.n.i1 uvidím co mi doktor řekne. Ale když si to spočítám, tak mě objednala přesně za 6tydnu od poslední MS. Tak třeba tak nějaká malá naděje bude 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2673
13.1.22 17:27

Tyhle směny jsem měla ve fabrice taky, oni ti doktoři ty neschopenky fakt píšou hned. Ale měla jsi počkat do toho 30.1., tomu miminku v práci fakt neublížíš teď tím, že půjdeš do práce v noci a zvedneš několik beden. Neschopenku ti dá stejně až uvidí srdíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
13.1.22 17:40

@Lidulla dobře, tak já zkusím zavolat zítra sestřičce a preobjednat se. Moc děkuji za normální odpověď 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat