Kdy přejde závislost na mámě?

136
13.1.09 19:01

Kdy přejde závislost na mámě?

Ahoj,

pročetla jsem tady dost diskuzí o mamáncích, ale nikdy jsem se nedočetla, kdy tak ta závilslost přejde :oops:

Abych Vám nastínila můj problém:
Mladšímu bude rok a když mě má na dohled, tak je to to nejhodnější a nejmileší mimčo na světě :D , ale stačí zajít třeba do kućhyně a už brečí ani nemluvím o pláči, když musím třeba do pračky ve sklepě :cry: . Je jedno, jestli je doma manžel, syn nebo je sám - začne se při tom pláči tajit (zadrží dech klidně i na 30 sekund a celý zrudne…) No fakt síla. :roll:
Rádi bychom ještě jedno miminko, ale při představě, jak malej vydrží všechny kontroly na gyndě a pak ten cca týden v porodnici, tak zatím prostě nemáme odvahu :oops:
Kdyby třeba jenom brečel a nedusil se u toho, tak si řeknu, že ho nechám vybrečet, ale takhle nevím, jestli se třeba nemůže přidusit.....

U staršího tohle nikdy nebylo a to jsme spolu byli taky nonstop, ale v pohodě snášel, když ho někdo hlídal…

Mohli byste mi poradit, jestli to jde nějak odnaučit, nebo kdy z toho „vyroste“?

Díky moc za odpovědi a omlouvám se, za román :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

321
13.1.09 19:38

Wendy , já myslím,že ho to přejde…Já to měla s Terezkou a byla jse strachy bez sebe,co tu bude až půjdu do porodnice.to jí mělo být 2 roky a 3 měsíce.A to jsem jí stále kojila.A ejhle…prostě párkrát „musela“ zůstat s tatkou,babi nebo tetou a přežilo se.Sháněla se vždy chvíly,řvala jako by jí na nože braly a byla modrá vzteky.A když už došlo na porodnici,tak užjí to ani nepřišlo.To jsem na tom byla hůř já… :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222
13.1.09 20:32

jooo taky to znám,hlavně to zalykání až dušení,to jsem byla vždycky na nervy…

musím říct,že ted se to trochu zlepšilo,ale třeba noc beze mě nepřipadá v úvahu :? no taky jsem zvědavá jak přežijeme porodku,pořád se uklidnuju,že do srpna času dost,ale nevím nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.09 20:39

Kdy to přejde nevím,ale malému je rok a pul a nepřešlo ho to.nemužu jít ani na záchod bez něj a natož ho někam dát,to by se zbláznil.Nikdy nebyl bezemě déle než dvě hodky a to jen jednou když jsem šla na pohřeb :cry: ,takže je to závislák,pořád mě líbá,hladí,líbá a líbá a líbá a sleduje abych někam nezdrhla.Když někam přijdem,tak mi hodinu drží nohavici a pak si teprve na chvilku metr ode mě jde hrát.myslím že jen tak brzo je to nepřejde,ale doufám že až přestanu kojit že se to zlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
13.1.09 21:05

Mám stejný problém, kojit jsem přestala v ukončeném 14tt, ale kdyby mě to nebolelo, tak asi kojím doteď :oops: . Dneska jsem odešla na půl hodiny nakoupit a nejdřív prý řval, ale pak se podařilo manžovi ho zabavit. Jen nesměl dělat nic jiného, než si s ním hrát, jinak zase šel ke dveřím a řičel. Musím to pomalu pořešit, neb čas utíká a já budu muset za 4 měsíce a něco do porodky :wink: . Ale chce to pomalu zvykat, i když v roce jsem to neřešila.

Takže pevné nervy, srovná se to samo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
14.1.09 07:29

No, my právě nekojili nikdy, ani prvního, takže zlepšení po odstavení se nás bohužel netýká :( .
A myslíte, že by se mohl při to zajíkání třeba přidusit? To mě děsí úplně nejvíc.....
A riskli byste těhu i přes tohohle závisláka :D , nebo radiši počkali, až ho to přejde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama