Kdy se otevře Pepco?

Anonymní
20.4.20 23:25

Kdy se otevře Pepco

Dobrý večer, dnes jsem projížděla u nás ve městě a všimla jsem si že už Vietnamci mají otevřené, nevíte jestli už je obchod Pepco otevřené? Děkuji moc :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
20.4.20 23:28

Jelikož je na stránkách firmy napsáno, že jsou prodejny až do odvolání uzavřeny, tak mají zavřeno. Na webu je napsáno, že budou informovat o změnách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18821
20.4.20 23:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer, dnes jsem projížděla u nás ve městě a všimla jsem si že už Vietnamci mají otevřené, nevíte jestli už je obchod Pepco otevřené? Děkuji moc :*

Přímo na úvodní stránce Pepco to najdeš. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61613
20.4.20 23:32

Zavřeno, bere se to jako oblečení, bude otevírat mezi posledními.. Nejspíš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5440
20.4.20 23:40

Já se na pepco taky těším, spíš mě mrzí, že nerozjeli eshop. Ale to u víc obchodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 23:42

@martina.se pepco by se mělo otevřít za týden 27 dubna…je to malá provozovna do 200m čtverečných a není v obchodním centru..o dva týdny později provozovny do 1000m a obchodní centra se budou otvírat nejspíš až 8.cervna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61613
20.4.20 23:43
@MarinaGilanyi píše:
@martina.se pepco by se mělo otevřít za týden 27 dubna…je to malá provozovna do 200m čtverečných a není v obchodním centru..o dva týdny později provozovny do 1000m a obchodní centra se budou otvírat nejspíš až 8.cervna..

Ale je to primárně obchod a oblečením a ten by měl být v poslední vlně :think: ale jsem tedy zvědavá, v tomto aby se prase vyznalo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18206
20.4.20 23:48

Já pořád doufám, že ho neotevřou nikdy. Šunty na jedno použití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
20.4.20 23:51

@Janli Ne každý je milionář, aby mohl nakupovat kdekoliv.
Edit: Kupovala jsem tam trička, spodní prádlo, svetry, šaty a některé z těch věcí mám víc než dva roky a pořád hezké.

Příspěvek upraven 20.04.20 v 23:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
20.4.20 23:53
@Radkar1 píše:
@Janli Ne každý je milionář, aby mohl nakupovat kdekoliv.

Nejsem tak bohatá, abych si mohla dovolit levné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
20.4.20 23:57

@Russet Nemám finanční balík, abych mohla nakupovat podobně. A nehodlám se na to téma přít, leč bych se zase dozvěděla, že ze sebe dělám chudinku, jak jste mi již jednou napsala v příspěvku, že Vaše vztahy s rodiči nebyly nic moc, takže jste to měla horší než já, která vyrůstala v dětském domově, protože jsem žádné příbuzné neměla. Každý nakupuje kde mu to vyhovuje a dle svých možností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
21.4.20 00:01
@Radkar1 píše:
@Russet Nemám finanční balík, abych mohla nakupovat podobně. A nehodlám se na to téma přít, leč bych se zase dozvěděla, že ze sebe dělám chudinku, jak jste mi již jednou napsala v příspěvku, že Vaše vztahy s rodiči nebyly nic moc, takže jste to měla horší než já, která vyrůstala v dětském domově, protože jsem žádné příbuzné neměla. Každý nakupuje kde mu to vyhovuje a dle svých možností.

Nechápeš, že koupit levný šunt, který nevydrží jedno praní, není řešení? Já jsem se tam napálila a víc tam nepáchnu. Nejedu ve značkovém a předraženém, ale nekupuju něco, co nemá ani tu cenu, za kterou to prodávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61613
21.4.20 00:04

@Radkar1 za stejnou cenu koupíš kvalitní věci např přes lidl shop.. Je fskt, že tepláky, co nedaly týden ve školce jsou za 99 úplně na h… Z Lidlu 129 nebo 149 a má je půl roku a v klidu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
21.4.20 00:11
@martina.se píše:
@Radkar1 za stejnou cenu koupíš kvalitní věci např přes lidl shop.. Je fskt, že tepláky, co nedaly týden ve školce jsou za 99 úplně na h… Z Lidlu 129 nebo 149 a má je půl roku a v klidu..

U Lidlu mě štve, že nesedí v pase a guma nejde stáhnout. Syn by potřeboval v pase o číslo menší. Délka je OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7811
21.4.20 00:23
@martina.se píše:

U nas je to presne naopak. Teplaky z Lidlu neprezily dvoje prani a teplakyz Pepca drzi :D Take by se mi hodilo Pepco, potrebuju boxy na obleceni. Hodne jsem vytridila skrine :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat