Kdy začít zařizovat letní dovolenou u moře (září)?

6.2.20 13:02

Kdy začít zařizovat letní dovolenou u moře (září)?

Ahoj holky,
v létě bychom se s manželem a prckem rádi podívali k moři. Manžel tedy chce jet až v září po sezoně, takže to nejspíš nebude v létě, ale až v to září. Mám pocit, že už bychom to měli začít zařizovat, abychom vše stihli. Manžel má však stále času dost. Co si o tom myslíte? Mám strach, abychom něco neprošvihli. Navíc v září nebude už všude teplo, tak o to spíš by to chtělo začít zařizovat už teď, aspoň dle mého názoru.
A ještě, jakou destinaci byste nám na září doporučili? Já si představuji nějaký jihořecký ostrov, jako třeba Kréta či Rhodos. Nevím však, zda se na tom doma shodnem.
Předem moc děkuji za odpovědi a hlavně budu ráda, pokud mě uklidníte, že zbytečně plaším a čas na zařízení dovolené ještě je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1524
6.2.20 13:04

My zarizujeme dovolenou tak tyden max dva predem, takze za me pohoda a zacala bych to resit na konci srpna :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
6.2.20 13:06

Jako zařizováním myslíte co? Objednat zájezd? No pokud chcete letecky, tak first minute, kdy jsou ceny nejvýhodnější už jste prošvihli. Každopádně čím déle budete objednávat, tím menší bude výběr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
6.2.20 13:06

Tak na first minute už je asi pozdě..ale na lasty ne..takže v pohodě seženeš i v černu, květnu.. :nevim:
já sháněla vždy až později. Bála jsem se krachu cestovek, takže firsty jsem neměla nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15117
6.2.20 13:07

Tak to je na vás, můžete kdykoliv. Předně bych si teda nahlasila dovolenou v práci, a domluvila se aspoň na zemi kam chci jet :D jinak to klidně můžete nechat na poslední chvíli, znám spoustu lidí, co čeká na nějaké výhodné Last minute a jeden den koupi dovolenou a druhý den jedou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2350
6.2.20 13:10

Domluvila bych se na terminu a pak to nechala na lastminute. Co když dítě chvíli před onemocní a nebudete moc jet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8972
6.2.20 13:15

Co chces tech 7 mesicu zarizovat? 8o

Nereknu kdybyste chteli prelom cervence/srpna do nejakeho zadaneho hotelu a destinace, tak by to chtelo zabookovat ted.

Jestli nutne potrebujes pocit, ze „zarizujes“, tak treba v cervnu projed nejaky zajezdy na netu, ale jinak staci az v srpnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
6.2.20 13:19

Záleží, jaké máte požadavky a zda pojedete s cestovkou nebo si budete vše zařizovat sami. Dají se sehnat levné last minute, ale nemusí být zrovna v nabídce přesně to, co chcete mít s malým dítětem. Řekla bych, že pokud jste hodně přizpůsobiví, tak počkat na last minute a zatím si vytipujte několik destinací. Pokud máte určité nároky na ubytování (třeba apartmán s kuchyňkou), rozhlížejte se a rezervujte už teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3636
6.2.20 13:20

Jediné co bych řekla, že je nutné zařídit včas, jsou cestovní doklady, případně volno v práci, jinak v září bych to klidně nechala na last.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
6.2.20 13:27

Ja zase nechapu tohle šílenství obejdnavat dovolenou na leto uz v lednu.. Taky jezdime v zari a zarizujeme maximálne mesic predem, nekdy i tyden pred.. A jeste se nam nestalo, ze bysme neco nestihli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
6.2.20 13:29

Hlavně at má chlap dovolenou a máte všichni pasy..nebo OP…i dítě..
to je hlavní, pak už seženeš i v červenci nějaký last

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
6.2.20 13:40
@Pajka89 píše:
Ja zase nechapu tohle šílenství obejdnavat dovolenou na leto uz v lednu.. Taky jezdime v zari a zarizujeme maximálne mesic predem, nekdy i tyden pred.. A jeste se nam nestalo, ze bysme neco nestihli.

Vid, taky to moc nechapu. Do leta se toho muze tolik prihodit a co ja vim, co bude v zari? :nevim: Takhle si reknes OK za 14 dni nemame zadne plany, koupi se zajezd a vyreseno. Kdyz mas platny doklady a rozumnou domluvu v praci, tak neni potreba to hrotit driv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 14:59

Záleží kam chcete jet. Dobré hotely jsou již na last plné… Pokud je vam jedno kam tak zkuste az last. Pokud top hotel v určité lokalitě objednat tento měsíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41121
6.2.20 15:00

Většinou dovolenou zařizuju na poslední chvíli. Nechci x měsíců trnout, jestli do toho něco nevleze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35837
6.2.20 15:08
@Pajka89 píše:

No jo, ale když chceš konkrétní místo… my vybírali v lednu, a už prakticky nebylo z čeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama