Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Tak to stihneš.. porod do hodiny nebývá. Voda mi praskla kolem půl třetí ráno. A rodila jsem v osm hodin večer.
Já měla porody úplně suprové u prvního se mně rozjeli kontrakce v půl 5 odpoledne asi po 15 minutách čekala jsem až jsem je měla po 5 minutách do 11 hodin pak jsme jeli do porodnice 15 minut
v porodnici mně praskli porodní vodu a malý byl na světě ve 2 hodiny v noci měl 4 kg a ani nevím že jsem rodila rodila jsem o týden dřív a u druhého jsem přednášela musela jsem nastoupit do porodnice po dvou dnech když se vůbec nic nedělo mně praskli porodní vodu v 8 hodin ráno ve 12 hodin mně vůbec nic nebylo šla jsem na záchod a tam jsem dostala najednou trašně silnou kontrakci že jsem myslela že ho porodním tam vrátila jsem se na porodní box a říkala jsem to asistentce ta mně tvrdila že je to blbost že jsem málo otevřená ale vyšetřila mně a zjistila že rodim a než přišel doktor tak byl v 12,30 hodin na světě taky 4 kg přála bych všem takové porody
![]()