Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@LKK hlavně klid, dočkas se…
ale úplně tě chápu, já po absolvování 1.IVF otěhotněla po druhém KET, po 2.IVF vyšel 1.KET. tak tfuj tfuj a hodně štěstí…:-)
Devcata, ktera se chystate v zari na KET napiste! Ja se chystam po neuspesnem 2 IVF na prvni ket (mam zamrazeno 5 blastocyst) a bude to v nativnim cyklu. Chci zavest 2 embrya.