Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
No pregnyl to urcite nebyl spis to vypada ze se to chytlo a pak bohuzel pustilo dostala sem 3 dny po ketu dost pekelnou chripku tak nevadi…pregnyl asi spis nebyl 5000j pregnylu by neudelalo pozitivni test jeste po 16 dnech…diky jdem dal treba se zadari IUI i kdyz dost pochybuju… ![]()
@Hanne - anebo se chytlo a pustilo, taky mozne. Pregnyl se muze v tele drzet i dva tydny…stejne nemá cenu patrat jestli to bylo to anebo ono. drzim palce, at to klapne pristi mesic!