Keto Fat Burner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 01:42
Keto Fat Burner

Ahoj, zná někdo tyto tablety na hubnutí? děkuji
Anonym, prosím.

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33693 příspěvků 10 inzerátů 03.01.19 08:33

Myslíš, že opravdu může fungovat něco, aniž bys dodržovala jídelníček a pohyb? Jen tak slupneš prášek? Nebuď naivní. Navštiv výživového poradce, trenéra, aby ti vypracovali nějaký individuální plán, pokud se nedaří hubnout „samo domo“. Co se týká tablet Keto Fat Burner, tak jsou snad dokonce život ohrožující. Pominu-li naprosto neškodnou složku v podobě kokosového oleje, tak dále obsahují arginin, který je sice prospěšný při léčbě erekce a vysokého krevního tlaku, s hubnutím ale nejspíš nijak nesouvisí. Nejhorší složkou je steroid - z pochybného zdroje může způsobit nejen nádorové onemocnění, nadměrné ochlupení, vysoký krevní tlak a dokonce i smrt. Poslední složkou jsou ketony, které jsou v podstatě odpadním produktem přetížených jater a ty, které tvoje tělo samo vyprodukuje, odcházejí močí, potem… Dobrou chuť. Napiš raději do této poradny .

Rosary
Kecalka 107 příspěvků 03.01.19 09:39

Možná ti z toho ale bude tak blbě, že do sebe nic nedáš a fakt zhubneš :palec: … Ne teď vážně… Kdyby byly zázračné pilulky na redukci hmotnosti, jsme hubení všichni, nemyslíš? Je něco jiného se povzbudit nějakým výživovým doplňkem a ňákou chemickou sra… Osobně tedy nic neberu, ale když už, nebránila bych se třeba Psylliu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:02

@Tiger-lily proč v každé diskuzi doporučuješ aby každý psal do poradny?no to je jedno.jen mě to zajímalo,píšou tam fámy je mi to jasný,taky tomu nevěřím tak hloupá nejsem abych na to zkočila :-)Jen mě to zajímalo protožee mi to přišlo na emil,nikdy jsem o těchto tabletách neslyšela..tak nechápu kde vzaly muj email?

Lenka_Hal
Kelišová 6299 příspěvků 03.01.19 10:51

Co presne ty tablety obsahuji?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33693 příspěvků 10 inzerátů 03.01.19 11:31
@Anonymní píše:
@Tiger-lily proč v každé diskuzi doporučuješ aby každý psal do poradny?no to je jedno.jen mě to zajímalo,píšou tam fámy je mi to jasný,taky tomu nevěřím tak hloupá nejsem abych na to zkočila :-)Jen mě to zajímalo protožee mi to přišlo na emil,nikdy jsem o těchto tabletách neslyšela..tak nechápu kde vzaly muj email?
:think: Asi proto, že někdo žádá radu a tam by mohl nějakou tu adekvátní odpověď dostat. Jinak do sz 8) . Mám dojem, že jsem ti odpověděla dostatečně na otázku. Mail nejspíše vzali v nějaké databázi, kterou koupili od někoho, kde jsi svůj mail uvedla a souhlasila jsi s blábláblá.
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33693 příspěvků 10 inzerátů 03.01.19 11:32
@Lenka_Hal píše:
Co presne ty tablety obsahuji?

Můj příspěvek výše. Tablety obsahují kokosový olej, arginin, anabolické steroidy a ketony.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 12:41

@Lenka_Hal prý 100% výtažky z bylin ,zadej si to na seznamu

Lenka_Hal
Kelišová 6299 příspěvků 03.01.19 12:47

@Tiger-lily Tak jak je ti asi jasne, ze to s ketony nesouhlasim. :D Rozhodne ne s pretizenymi jatry. No,ja tim, ze jsem v cizine, tak si nejsem jista, ze vygooglim uplne stejny produkt. :think: Prave me zajimalo jestli jde primo o exogenni betahydrohybutyrate nebo levne tady tzv raspberry ketones, to by byl sakra rozdil, asi i v cene teda. Zkusim to v tom seznamu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33693 příspěvků 10 inzerátů 03.01.19 13:57
@Anonymní píše:
@Lenka_Hal prý 100% výtažky z bylin ,zadej si to na seznamu

@Lenka_Hal
Tak přesně pod tímto názvem výrobku mi vyjíždí jeden konkrétní výrobek a nevím, jak máš nastavený vyhledávač, předpokládám, že se dostaneš k podobným odkazům, jako já :nevim: . Ve zboží na seznamu se mi teda nic pod tímto názvem nezobrazuje. Autorko, kdyžtak zadej výrobce, protože pokud nenapíšeš pořádně, o co jde, může jít o mýlku.

Lenka_Hal
Kelišová 6299 příspěvků 03.01.19 17:00
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >