Do kondice v novém roce :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
karjak
Kecalka 339 příspěvků 01.01.19 17:11
Do kondice v novém roce :)

Ahoj holky. Vykoukl na mě tento odkaz a mě nadchl :) Sice nevím, jak to dlouho vydržím, ale první lekce za mnou! Jaké máte vy oblíbené stránky? (Tedy, pokud to nebudou administrátorky brát jako nežádoucí reklamu…)

http://fitfabstrong.cz/…fabstronger/?…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
lamicina
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 01.01.19 17:43

Moje oblíbené jsou tyhle https://www.onlinefitness.cz/lekce/moje/. Mám zaplacené členství a vybírám si lekce buď podle nálady nebo oblíbené trenérky nebo jedu podle archivu, když zrovna mě nic neosloví.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 01.01.19 17:44

Já tyhle holky miluju. Cvičím s nimi už od počátku, takže STRONGER je už třetí program. Mezitím jednotlivé výzvy. Baví mě to pořád, i když prokladam webem Blogilates.com a Yoga with Adriane ;)

Coctailgirl
Kecalka 311 příspěvků 01.01.19 17:45

@karjak jezis dikydikydiky! Presne neco takoveho jsem hledala! :lol: :lol:

Martia007
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 9 inzerátů 01.01.19 17:52

@karjak ahojky :) Taky už mám odcvičeno :palec: Bylo to fajn ;) Cvičím ještě Jillian Michaels 6 week 6 pack level 2.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 2 inzeráty 01.01.19 18:50

Jee to vypadá super, díky za tip :potlesk:

lamicina
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 01.01.19 18:52

@karjak
jsem mrkla a dost mě to nadchlo, má to energii :D

Ginella
Kecalka 156 příspěvků 01.01.19 18:56

Ty jo, holky, to vypadá fakt dobře! :palec:

Tableta
Závislačka 4254 příspěvků 01.01.19 18:57

Odkaz vypadá skvěle! Jdu do toho :)

Kajak18
Kecalka 322 příspěvků 01.01.19 19:08

Paráda, dnes splněno. Odcvičila jsem to s tříletou dcerou, kterou nejvíc bavila sekce - teď se napíte :) . Ale za mě super. Díky

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 01.01.19 19:11
@karjak píše:
Ahoj holky. Vykoukl na mě tento odkaz a mě nadchl :) Sice nevím, jak to dlouho vydržím, ale první lekce za mnou! Jaké máte vy oblíbené stránky? (Tedy, pokud to nebudou administrátorky brát jako nežádoucí reklamu…)http://fitfabstrong.cz/…fabstronger/?…

Ahoj zrovna jsem to stahovala na netu.a psala jsem to holkam na diskuzi.o hubnuti a pak jsem dneska cvicila zumbu od peto pereze a moc se mi to libilo.je to na uloz to :D

karjak
Kecalka 339 příspěvků 01.01.19 19:40

Díky za další tipy! Holky, my budeme na jaře, až odhodíme obří svetry a kabáty, tak krásné :)

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 01.01.19 19:48

@karjak kez by :D

karjak
Kecalka 339 příspěvků 01.01.19 19:51

@Mnekolova Víš jak - všechno je jen otázka vnitřního nastavení :) Ale vloni správné smýšlení a mantra „Jsem štíhlá“ nefungovalo, tak letos na to jdu fyzickou silou :)

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 01.01.19 20:08

@karjak jojo dokud se nezacnem mit radi tak to jde stezi nusi si to clovek srovnat v hlave jinak je vse nanic :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >