Máte zkušenosti s dietBOX?

117
1.1.19 12:28

Zkušenosti s dietBOX

Ahoj, má někdo zkušenosti s touto krabičkovou dietou? Je jídlo dobré a zhubli jste trošku?
Líbí se mi cena, za oběd a večeři 240 korun. Já jelikož dělám 12 cky krátký/dlouhý týden, denní/noční tak mám hrozně rozhozený režim a chtěla bych se naučit normálně jíst. Díky tomu také vypadá moje váha. Příklad mého dne: pracuji od 7, vstávám v 5. Udělám si kafe, na snídani nemám čas, skočím vyvenčit psa a jedu. Oběd si dám v práci a když není nic, co by mi chutnalo, tak můj oběd je bageta z automatu. V 8 večer jsem doma a většinou to skončí tak, že si objednám něco z dámejídlo.. :nevim: Je to takový začarovaný kruh. Po noční klidně do 2 spím, takže zase žádná snídaně, ani oběd, dám si něco co najdu doma klidně v 5, pak pes a zase do práce. Myslím si, že kdyby mi každé ráno zvonil u baráku kurýr se zdravým jídlem, třeba by mě to trklo, počkala bych na něj ( třeba po noční ) mezitím se nasnídala, dala si budík na 13, oběd a večeři bych si dala třeba v práci kolem té 7. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

21
1.1.19 13:15

Ahoj, moje zkusenost…nechavala jsem si posilat od firmy Jezkovy krabicky. Jidla celkem dobra, samozrejme nektere ti po chuti nebudou :) Velke plus jsem videla spise prave v te pravidelnosti, clovek se naucil jist co dve/tri hodiny. Mela jsem teda set sesti jidel na den :) Zhubla jsem malinko, bylo to spise o tom udelat si ten navyk a pak jsem opravdu mela hlad uz za dve hodiny. Nechtela jsem dietu, jen si zazit pravidelnost a to i celkem pomohlo. Jedla jsem takhle tri mesice od nich, ted uz si jidla do prace chystam sama predem :) Pekny den! :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26652
1.1.19 13:41

S touhle firmou zkušenosti nemám. Ale jinak můžu říct, že krabičková dieta je skvělá věc. Pomůže člověku získat režim, poučí ho, jak malé porce vlastně potřebuje, je různorodá, takže se nepreji…

Ale je potřeba mit K ní pevnou Vůli. Pokud u krabickovky mladá, tak hubnoucí efekt mít nebude. Já jsem s vůli nikdy problém neměla. Spíš s Nedostatkem času. Takže jsem neměla během dne čas krájet si zeleninu.

Vtip krabickovky je podle mě hlavně v tom, že ti jidlo Někdo připraví. Různé ty „krabičková dieta doma podle knížky“ nefungují. Teoreticky totiž lidí vědí, jak jíst, ale nemají čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
1.1.19 13:44

Pokud je tvůj základní problém v tom, že nemáš čas si jídlo připravovat a kvůli tomu se pak nacpeš bagetami a podobně, tak krabičková dieta může být dobrý nápad. Většinou u těchto diet lze při objednávání nastavit určité parametry, třeba kalorický příjem podle svých požadavků, někde nabízejí i vegetariánské a výběry z více jídel, můžeš brát různý počet jídel denně… takže člověk najde to, co mu vyhovuje jak chuťově, tak odpovídá dietnímu plánu. Takže bych zkusila, objednala třeba na měsíc a pak uvidíš, kdyžtak můžeš kdykoliv změnit dodavatele nebo si krabičky chystat sama, pokud to zvládneš se směnami časově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26652
1.1.19 13:45

Já si krabickovku jednou za čas objednám. Jinak „krabičkuju“ každý den. Z domova. Ale je to otrava,, co se dá delat. Člověk chce i po čtyřicítce byt stihly. Spousta kamarádek to tak dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama