Ketodiet 2018

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenička.22
Povídálka 13 příspěvků 11.02.18 11:37
Ketodiet 2018

Ahojky ženy, máte některá zkušenosti s ketodiet? Držíte některá z Vás tuto dietu? Nějaké tipy, triky, poznatky? Jak to jde a opravdu se dá zhubnout z prášku bez jojo efektu? :D :D :D díky za postřehy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

1Nikol1
Stálice 90 příspěvků 11.02.18 12:42

Mrkni na tohle, viděla jsem úspěchy lidí a fakt bomba jestli máš fb tak jsou k tomu stránky kde lidi dávaji své uspěchy z této diety

Zdenička.22
Povídálka 13 příspěvků 11.02.18 13:00

Díky, kouknu :palec:

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 11.02.18 13:04

Záleží, kolik kg potrebujes shodit :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 11.02.18 13:05

Ahoj, o keto dietách tu běží dvě rozsáhlé diskuze, v nich najdeš nejvíc tipů a zkušeností: https://www.emimino.cz/…diet-116593/, https://www.emimino.cz/…ieta-268943/. Jinak dlouhodobě je keto dieta nezdravá a zatěžující tělo, tak pozor, důležité je zdraví, nejen krása. :kytka:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5600 příspěvků 11.02.18 13:18

Tak pokud chces jist ty krabicky/pytliky, to bych opravdu nedoporucovala dlouhodobe. Ja jim keto, ze si sama varim a budu tak uz jist sest let, vcetne tehotenstvi…musim ale rozumet tomu, co delas, jak varit, doplnovat mineraly a hodne pit. A pak je to naopak zdrave :mavam:

Zdenička.22
Povídálka 13 příspěvků 11.02.18 16:01

Potřebuji dostat dolů cca 15 kg. Dostala jsem tip od kamarádky, ale chci znát i jiné zkušenosti a názory. Vím, že takhle se stravovat nelze navždy. Děkuji za komentáře :lol:

Kassor
Kecalka 498 příspěvků 11.02.18 17:21

My s muzem jsme zrovna v prvni fazi keto diety. Zacali jsme ve stredu, tzn. jedeme 5.den. Muz ma 4kg dole a ja 1.5kg. Opravdu to drzime, jime dle jidelnicku, tak to bude 14dni a pak se dostaneme do druhe faze, zacneme zpatky zaclenovat normalni jidlo. Jsem opravdu zvedava. Nikdy jsem zadnou dietu nedrzela, jen pro dokresleni obrazu. Muz meri 1.9m a vazil pred zacatkem 120kg a ja merim 1.65m a vazila jsem 67kg. Muz chce zhubnout 15kg a ja 9kg. Prvni dva dny byly strasne, opravdu nas bolela hlava, prasky nezabirali, byli jsme unaveni a ikdyz jsme jedli kazde 3hod, tak jsme meli hlad, ale pak se to zlomilo, prestala nas bolet hlava, citime se opravdu dobre a jkdla nas zasyti. Jime k tomu dost zelene ( povolene) zeleniny, hodne pijeme a spime:-). Uvidime, jak to bude dal probihat. Ale ty koktejly, kase, polivky, placky a tycinky nam chutnaji, s tim zadny problem nemame. Za 14 dni zaclenime i pphyb ( cinky a praci na zahrade), tak jsem sama zvedava :kytka:

miska00720
Nováček 2 příspěvky 08.04.18 16:33
@Zdenička.22 pí­še:
Ahojky ženy, máte některá zkušenosti s ketodiet? Držíte některá z Vás tuto dietu? Nějaké tipy, triky, poznatky? Jak to jde a opravdu se dá zhubnout z prášku bez jojo efektu? :D :D :D díky za postřehy

@Zdenička.22

miska00720
Nováček 2 příspěvky 08.04.18 16:38

Ahoj Ženy, objednala som si ketodiet včera. Basic jedlo 5× denne. Zaujimalo by ma, či je možné miesto 5 jedál si dávať napr. 3. Nepotrebujem zhodiť nejak veľa len tak cca 6 kg takže na 2 krok sa už asi nebudem chystať. Myslite, že to bude zaberať Ak tak? Nepotrebujem mať tie kila dole za tie 2 týždne. Ak mate nějaká skusenosť budem rada za každú odpověď. Je to dosť drahé tak potrebujem aby to aspoň trochu zabralo. A Ak ný mal ešte niekto skusenosť s tým Keď mám 3 smeny? Neni to jednoduché. Ďakujem. ☺️????

Marie Zaderova
Nováček 1 příspěvek 1 inzerát 01.10.18 13:28
Informace

Ahoj já js si objednala Ketodiet drinky-koktejly poprvé,jedu první fázi dnes je to 12 den zatím js zhodika 5 kg který js zhodila už první týden a zatím stojím na vaze .Máte někdo zkušenosti za jak dlouho se to posune k dalším kg?Děkuji

Cunik2
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 17:38
Prodám

Ahoj holky, neměla byste nějaká zájem o ketodietu? Koupila jsem si 4týdenní kůru, zbývá tam asi něco málo na 2 týdny. Nevím přesně, ale udělala bych seznam, kdyby nějaká měla zájem. Podle recenzí to asi nebude špatné. Ale snažím se cvičit hlavně silově, tudíž tahle dieta asi není pro mě. Jinak jsem z Prahy.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 01.10.18 18:28

@Cunik2 Zkus dát inzerát do bazaru . Vyfoť, co nabízíš a co nejlépe to popiš, nejlépe do sekce maminky maminkám - doplňky výživy. Určitě se rychle prodá, o diety je tu zájem. :kytka:

Cunik2
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 18:49
@Tiger-lily píše:
@Cunik2 Zkus dát inzerát do bazaru . Vyfoť, co nabízíš a co nejlépe to popiš, nejlépe do sekce maminky maminkám - doplňky výživy. Určitě se rychle prodá, o diety je tu zájem. :kytka:

Děkuji za radu, už jsem to tam hodila, tak kdyby měl někdo zájem. Jinak jsem ji chvilku jedla, váhový úbytek byl asi 4 kg, ale je pravda, že jsem do toho i cvičila. Jak píšu i u prodeje, chuťově je to dobré, alespoň mně to chutnalo, ale nakonec to není nic pro mě. Ale je to praktické v tom, že nemusíte počítat kalorie a vymýšlet, co budete vařit apod.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 01.10.18 19:13

@Cunik2 Ale přece jen to nenahradí normální jídlo. Počítání kalorií je sice opruz, ale zase když si po nějaké době zvykneš na to, jak asi má vypadat přiměřená porce které suroviny, už to dáš od oka, není potřeba vážit přesně na mikrogramy. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >