Ketodiet 2018

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenička.22
Nováček 9 příspěvků 11.02.18 11:37
Ketodiet 2018

Ahojky ženy, máte některá zkušenosti s ketodiet? Držíte některá z Vás tuto dietu? Nějaké tipy, triky, poznatky? Jak to jde a opravdu se dá zhubnout z prášku bez jojo efektu? :D :D :D díky za postřehy

Reklama

Reakce:

1Nikol1
Stálice 90 příspěvků 11.02.18 12:42

Mrkni na tohle, viděla jsem úspěchy lidí a fakt bomba jestli máš fb tak jsou k tomu stránky kde lidi dávaji své uspěchy z této diety

Zdenička.22
Nováček 9 příspěvků 11.02.18 13:00

Díky, kouknu :palec:

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 11.02.18 13:04

Záleží, kolik kg potrebujes shodit :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32843 příspěvků 10 inzerátů 11.02.18 13:05

Ahoj, o keto dietách tu běží dvě rozsáhlé diskuze, v nich najdeš nejvíc tipů a zkušeností: https://www.emimino.cz/…diet-116593/, https://www.emimino.cz/…ieta-268943/. Jinak dlouhodobě je keto dieta nezdravá a zatěžující tělo, tak pozor, důležité je zdraví, nejen krása. :kytka:

Lenka_Hal
Závislačka 4184 příspěvků 11.02.18 13:18

Tak pokud chces jist ty krabicky/pytliky, to bych opravdu nedoporucovala dlouhodobe. Ja jim keto, ze si sama varim a budu tak uz jist sest let, vcetne tehotenstvi…musim ale rozumet tomu, co delas, jak varit, doplnovat mineraly a hodne pit. A pak je to naopak zdrave :mavam:

Zdenička.22
Nováček 9 příspěvků 11.02.18 16:01

Potřebuji dostat dolů cca 15 kg. Dostala jsem tip od kamarádky, ale chci znát i jiné zkušenosti a názory. Vím, že takhle se stravovat nelze navždy. Děkuji za komentáře :lol:

Kassor
Kecalka 337 příspěvků 11.02.18 17:21

My s muzem jsme zrovna v prvni fazi keto diety. Zacali jsme ve stredu, tzn. jedeme 5.den. Muz ma 4kg dole a ja 1.5kg. Opravdu to drzime, jime dle jidelnicku, tak to bude 14dni a pak se dostaneme do druhe faze, zacneme zpatky zaclenovat normalni jidlo. Jsem opravdu zvedava. Nikdy jsem zadnou dietu nedrzela, jen pro dokresleni obrazu. Muz meri 1.9m a vazil pred zacatkem 120kg a ja merim 1.65m a vazila jsem 67kg. Muz chce zhubnout 15kg a ja 9kg. Prvni dva dny byly strasne, opravdu nas bolela hlava, prasky nezabirali, byli jsme unaveni a ikdyz jsme jedli kazde 3hod, tak jsme meli hlad, ale pak se to zlomilo, prestala nas bolet hlava, citime se opravdu dobre a jkdla nas zasyti. Jime k tomu dost zelene ( povolene) zeleniny, hodne pijeme a spime:-). Uvidime, jak to bude dal probihat. Ale ty koktejly, kase, polivky, placky a tycinky nam chutnaji, s tim zadny problem nemame. Za 14 dni zaclenime i pphyb ( cinky a praci na zahrade), tak jsem sama zvedava :kytka:

miska00720
Nováček 2 příspěvky 08.04.18 16:33
@Zdenička.22 pí­še:
Ahojky ženy, máte některá zkušenosti s ketodiet? Držíte některá z Vás tuto dietu? Nějaké tipy, triky, poznatky? Jak to jde a opravdu se dá zhubnout z prášku bez jojo efektu? :D :D :D díky za postřehy

@Zdenička.22

miska00720
Nováček 2 příspěvky 08.04.18 16:38

Ahoj Ženy, objednala som si ketodiet včera. Basic jedlo 5× denne. Zaujimalo by ma, či je možné miesto 5 jedál si dávať napr. 3. Nepotrebujem zhodiť nejak veľa len tak cca 6 kg takže na 2 krok sa už asi nebudem chystať. Myslite, že to bude zaberať Ak tak? Nepotrebujem mať tie kila dole za tie 2 týždne. Ak mate nějaká skusenosť budem rada za každú odpověď. Je to dosť drahé tak potrebujem aby to aspoň trochu zabralo. A Ak ný mal ešte niekto skusenosť s tým Keď mám 3 smeny? Neni to jednoduché. Ďakujem. ☺️????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama