Zkušenosti s Keto Diet

Fotoalbum tématu (47) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kullíšek
Povídálka 32 příspěvků 21.07.12 13:42
Keto Diet

Ahoj :mavam: máte někdo zkušenost s touto dietou? Na internetu je spousta recenzí a vypadají velmi dobře. Než se do toho pustím tak potřebuju od někoho poradit :P Budu ráda za každý názor. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 442 Další »
Reakce:
Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 21.07.12 15:10

Zkušenost nemám a ani mít nechci, co jsem si tak přečetla. Píšou průměrný úbytek váhy 7-10 kg/ měsíc. Už jen tohle zavání jojo efektem, i když tam píšou, že je to bez něj, to je nesmysl. Jediná správná cesta jak zhubnout a hlavně jak si potom váhu udržet je pravidelná a zdravá strava, s dostatkem všech živin, tělu opravdu nestačí jen proteiny, potřebuje také tuky a cukry. Je třeba dostatečně pít (vodu či neslazené čaje) a hýbat se. To je jediná zaručená cesta. Plno lidí hledá všelijaké diety, které zaručují maximální úbytek váhy v rekordním čase ale je to nesmysl, zhubneš rychle ale jakmile začneš zase jíst, přibereš vše zpět a jako bonus ještě pár kilo. Pokud se budeš správně stravovat, tak kila sice půjdou dolů ale nebudou se vracet. Já mám 4 měsíce po porodu dole 11 kg ze 16ti právě díky tomu, že jsem se začala trochu hlídat a hýbu se…

ianka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.12 21:53
KetoDiet NE

Naprostý souhlas s názory Verca1989. Nikdy bych nešla do žádné diety za tak nesmyslné peníze (7.000,– za měsíc se mi zdá opravdu hodně). Stejný efekt mi v mém případě poskytla 90 denní rozlišovací dieta, kdy jsem bez problémů zhubla 8kg s dlouhodobým výsledkem. Mohla jsem jíst prakticky všechno, takže tělo nemělo chutičky a nestrádalo žádnými živinami. KetoDiet se mi zdá příliš jednostranná a celý měsíc pít nějaké přeslazené koktejly, no FUJ! Jo, a za ušetřené peníze bych si koupila něco hezkého na sebe nebo bych si udělala jinou radost. Bez změny stravovacích návyků si ztracená kila stejně nikdo dlouho neudrží a zázraky se prostě nekonají. Je to jen další rychlo dieta, která někomu pěkně sype do kapsy.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 22.07.12 16:02

Mi to přijde jako tahání peněz z lidí. Protože když si přečteš „doporučení“ k dietě, které mají na svých stránkách (jíst hodně zeleniny, pít, hýbat se…), tak zjistíš, že se jedná o naprosto normální zdravý stravovací režim, jaký by člověk měl vést aby zhubl. A do toho piješ/jíš nějaké jejich preparáty za nechutné ceny. Takže podle mě hubneš díky režimu a díky tomu, že ubereš kalorií a ne díky těm jejich blafům - a toho můžeš docílit i jinak než s jejich přípravky a podstatně levněji. Raději si za těch 7 litrů kup permošku do fitka… :-)

Jako… taky potřebuju zhubnout, a ne málo, ale podobné „diety“ jsou přinejmenším praštěné. Nejlépe je si to přehodnotit v hlavě a pomoct si sama, dostupnými potravinami, a změnou režimu. Člověk musí těm kilům něco obětovat, nic nejde samo, i kdyby to stálo nevím kolik. Trvalé zhubnutí je náročné a trvá dlouho, to je potřeba si přiznat a počítat s tím.

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 24.07.12 17:35

Už jsem to tu i snad někde psala, s touhle dietou hubla tchyně a je maximálně spokojená. 12kg dole a váhu si už dlouhou dobu drží. V jejích letech musela dát dolu kila hlavně ze zdravotních důvodů.
Jasně, že nejideálnější je změnit stravovací návyky, cvičit, přemýšlet nad tím, co člověk sní atd, ale proteinovka jednoznačně funguje, to je prokázaný praxí. A když člověk potom nesklouzne ke žracím prasárnám, není důvod, aby šla váha nahoru.
Navíc to není to doplněk stravy, nějaký pilulky co fakt jen slibujou, ale plnohodnotná náhrada jídla.. takže když pominu zeleninu, zas tak úúúúděsně drahý to není, to znám teda horší věci.
Na Facebooku ketodiet je i celkem živá diskuze holek, co s ní aktuálně hubnou, tak by ti k tomu mohly asi říct víc, ať si uděláš obrázek.

denca29
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 05.08.12 14:50

@Founik Ahoj hodně jsem o protein dietě četla a myslím, že je to super věc. Prosím můžeš mi napsatJak dlouho tchýně jedla keto koktejly a jak se vrátila zpět na normální jídelníček? Děkuju

Dagaur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.12 15:14

To ianka: Nechápu, jak tady někdo může psát přeslazený koktejly fuj. Keto dieta je založená na principu vysokého příjmu bílkovin a nízkého příjmu sacharidů. A s tím, že je to předražený nechutný preparát taky nesouhlasím. Tato dieta je založená na vysokém příjmu bíkovin, kvůli zachování svalové hmoty, aby nedocházelo k jejímu úbytku a na sníženém-nikoliv nulovém-množství sacharidů, tuky se můžou v podobě olejů a jsou i doporučovány. Nikde není psáno, že si máš kupovat preparáty, tuto dietu můžeš dodržovat i s normálními potravinami, můžeš se stravovat zdravě a racionálně, ale docela bych chtěla vidět, jak by si do sebe vpravila 2,2g bílkovin na kg tělesné hmotnosti za den a i kdyby se ti to povedlo, o čemž dost pochybuju, tak by tě to rozhodně vyšlo na mnohem víc peněz, než by si dala za tyto „proteinové koktejly“. Proč myslíš, že sportovci pijou proteinový nápoje, aby do sebe dostali hodně bílkovin a nemuseli do sebe cpát kila masa, tvarohů atp.. Nemysím si že je to úplná blbost, myslim si, že to na začátek může hodně pomoct,,, ale co člověk to názor…

denca29
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 06.08.12 21:15
Ahoj souhlasím sportovci ji hodně drží a o tom jestli je to drahé či ne je taky věc názoru já osobně teda měsíčně projím min deset tis. Takže já ušetřím, jen bych chtěla poznat někohok´kdo s tím má více zkušeností
@Dagaur píše:
To ianka: Nechápu, jak tady někdo může psát přeslazený koktejly fuj. Keto dieta je založená na principu vysokého příjmu bílkovin a nízkého příjmu sacharidů. A s tím, že je to předražený nechutný preparát taky nesouhlasím. Tato dieta je založená na vysokém příjmu bíkovin, kvůli zachování svalové hmoty, aby nedocházelo k jejímu úbytku a na sníženém-nikoliv nulovém-množství sacharidů, tuky se můžou v podobě olejů a jsou i doporučovány. Nikde není psáno, že si máš kupovat preparáty, tuto dietu můžeš dodržovat i s normálními potravinami, můžeš se stravovat zdravě a racionálně, ale docela bych chtěla vidět, jak by si do sebe vpravila 2,2g bílkovin na kg tělesné hmotnosti za den a i kdyby se ti to povedlo, o čemž dost pochybuju, tak by tě to rozhodně vyšlo na mnohem víc peněz, než by si dala za tyto „proteinové koktejly“. Proč myslíš, že sportovci pijou proteinový nápoje, aby do sebe dostali hodně bílkovin a nemuseli do sebe cpát kila masa, tvarohů atp.. Nemysím si že je to úplná blbost, myslim si, že to na začátek může hodně pomoct,,, ale co člověk to názor…
Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 07.08.12 13:26
@denca29 píše:
@Founik Ahoj hodně jsem o protein dietě četla a myslím, že je to super věc. Prosím můžeš mi napsatJak dlouho tchýně jedla keto koktejly a jak se vrátila zpět na normální jídelníček? Děkuju

Ona to měla nějak rozfázovaný, přesně si nepamatuju, jak to na sebe navazovalo. Ale jestli se dobře pamatuju, tak ta striktní fáze, kdy měla jen ty proteinový přípravky, trvala asi měsíc a půl, a pak se pozvolna vracela k normálnímu jídlu. Hodně zeleniny, žádný přílohy. A teď si dává občas koktejl k večeři, protože říkala, že jí to jednoduše chutná. Ale taky si odvykla od pečiva a jí přílohy vždycky jen poloviční.

Anna 2012
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.12 20:03
Zkušenost s Ketodiet

Ahoj všichni, já hubnu s Ketodiet 2 měsíc a mám 11kg dole, hlad nemám vůbec a koktejly mi chutnají. Teď už přecházím do normálního jídelníčku a vůbec žádná kila zpátky. Cena je mžná vyšší, ale já ten první měsíc nic neutratila za jídlo, kafe, zmrzlinu a moje oblíbené vínko, takže to je nulu k nule:-). Dietu držely dvě moje kamarádky, jedna už před 6 měsíci a jí normálně, hýbe se a přibrala kilo. Druhá je 4 měsíc na diete v 3.kroku a ještě trošinku hubne. Takže já ji můžu jen doporučit. :lol:

denca29
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 15.08.12 22:27
Ahoj prosím mohla bych si tě přidat do přátel? Já začínám dnes 2. den moc ráda bych bykla v kontaktu s někým kdo má více zkušeností. Děkuju
@Anna 2012 píše:
Ahoj všichni, já hubnu s Ketodiet 2 měsíc a mám 11kg dole, hlad nemám vůbec a koktejly mi chutnají. Teď už přecházím do normálního jídelníčku a vůbec žádná kila zpátky. Cena je mžná vyšší, ale já ten první měsíc nic neutratila za jídlo, kafe, zmrzlinu a moje oblíbené vínko, takže to je nulu k nule:-). Dietu držely dvě moje kamarádky, jedna už před 6 měsíci a jí normálně, hýbe se a přibrala kilo. Druhá je 4 měsíc na diete v 3.kroku a ještě trošinku hubne. Takže já ji můžu jen doporučit. :lol:
simonka12@
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.12 12:16

Ahoj holky, taky me to podle recenzi zaujalo, tak jsem byla moc rada, ze si ji koupila kamoska a hezky to tak vyzkousela prvni. Pro me by to treba nebylo, protoze vlastne kazdy den pijes ty sladky koktejly, a i kdyz chutnaji dobre (ochutnala sem a prisla mi prakticka ta dozicka na koktejl :D)…ale je to chutove porad to samy…verim, ze s tim zhubnes, ale vsechno se pak vrati zpet - klasickej jojo efekt. Kamoska to po 2 tydnech vzdala, protoze byla preslazena a hladova a sice zhubla, ale jakmile se vratila zpatky k normalnejsi strave, vsechno bylo zpet :(

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 14.09.12 12:57
@simonka12@ píše:
Ahoj holky, taky me to podle recenzi zaujalo, tak jsem byla moc rada, ze si ji koupila kamoska a hezky to tak vyzkousela prvni. Pro me by to treba nebylo, protoze vlastne kazdy den pijes ty sladky koktejly, a i kdyz chutnaji dobre (ochutnala sem a prisla mi prakticka ta dozicka na koktejl :D)…ale je to chutove porad to samy…verim, ze s tim zhubnes, ale vsechno se pak vrati zpet - klasickej jojo efekt. Kamoska to po 2 tydnech vzdala, protoze byla preslazena a hladova a sice zhubla, ale jakmile se vratila zpatky k normalnejsi strave, vsechno bylo zpet :(

Tak po 14 dnech se není čemu divit a navíc, jestli se hned vrátila k běžnýmu jídlu. Tímhle způsobem nepomůže žádná dieta. Prostě když jednou člověk ty tukovy buňky vytvořený má, tak už jen tak nezmizí a vždycky se bude muset aspoň trochu kontrolovat a hlavně se hejbat. Navíc oni to píšou i na webu, že jsou potřeba dodržet 3 kroky (http://www.ketodiet.cz/…etodiet.html)
Hele, ale co mě teda překvapuje, že měla hlad.. chutě, to bych pochopila, ale co já znám lidi, který drželi ketodiet, tak ani jeden rozhodně netrpěl hlady, spíš naopak :nevim:

halča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.12 13:26

Ahoj holky,
jsem na proteinovce v první fázi!!!Řídím se podle stránek ketodiet, ale jejich koktejl nahrazuji vysokoprocentním proteinem, který vychází cca kolem 1500 Kč na měsíc. Záleží na značce, ale chce to opravdu tak 90ti procentní! Nemám hlad, mám dobrou náladu, jím ke koktejlům hodně zeleniny pro 1.fázi, přidávám kvalitní olivový olej a piju i kávu. Zeleninu mohu vařit, dusit, opékat. Nikdy bych do žádné nesmyslné diety nešla, ale mám o tom dost přečteno a funguje i v mém okolí. Zatím mám dole 5kg. Jelikož je dieta na delší dobu, naučí vás pravidelně jíst a přemýšlet o jídle. V první fázi, která trvá 4-6týdnů je váhový úbytek největší, jelikož nepřijímáte sacharidy, tělo sahá do zásobního tuku, ale proteiny zároveň chrání svalstvo. V druhé fázi se koktejl pije 3× denně, ale už se může konzumovat k zelenině libové maso,ryby.to by mělo trvat nejméně 1,5násobek doby první fáze. Ve třetí fázi, se najíždí na racionální jídelníček, přijímat se mohou v poloviční dávce sacharidy(pří­lohy).Pokud nadále omezíte přísun zbytečných sacharidů, jojo efekt nehrozí!!!

Rozalka
Nováček 10 příspěvků 01.10.12 19:40

Halčo, prosím můžeš mi napsat přesně jaký výrobek používáš? Ten levnější, ne keto diet. A to teda dodržuješ naprosto přesně podle pravidel keto diet, jen sis koupila svůj nápoj, jo? A kolik hubneš, a za jak dlouho?? nemáš hlad?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 442 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >