Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Tak jsem dnes zjistila, proč výsledky až v pondělí, náš lékař má dnes dovolenou. Nicméně včera večer na mě angína od dcery skočila a plně se do rána vyvinula, takže jsem skončila taky na atb a mě dala doktorka něco, co se jmenuje Znobact, ale to neměli, tak mám Zinnat. Jsou to tablety a v návodu je, že to mohou i děti, v poloviční dávce. Tak nevím, ale dcera už si na tu lžičkovou metodu tak zvykla, že se na to i skoro těší
![]()
@Fazulina píše:
Tak jsem dnes zjistila, proč výsledky až v pondělí, náš lékař má dnes dovolenou. Nicméně včera večer na mě angína od dcery skočila a plně se do rána vyvinula, takže jsem skončila taky na atb a mě dala doktorka něco, co se jmenuje Znobact, ale to neměli, tak mám Zinnat. Jsou to tablety a v návodu je, že to mohou i děti, v poloviční dávce. Tak nevím, ale dcera už si na tu lžičkovou metodu tak zvykla, že se na to i skoro těší![]()
Už to neměň. Je jí líp?
@Havlova píše:
Už to neměň. Je jí líp?
Právě, že jo, je jí mnohem líp, zato já úpím
. Měnit to už nebudu..
@Fazulina píše:
Právě, že jo, je jí mnohem líp, zato já úpím. Měnit to už nebudu..
To je dobře.
Teda to s dcerou.
Ahojte, jak jsem slíbila, tak hlásím, že výsledky stěru z krku dcery byly pozitivní na streptokoka, prý masivně. Tak aspoň to nebylo zbytečně. Každopádně dcera se coto už úplně ok. Takže to pěkně zabralo. Díky všem za rady.
@Fazulina píše:
Ahojte, jak jsem slíbila, tak hlásím, že výsledky stěru z krku dcery byly pozitivní na streptokoka, prý masivně. Tak aspoň to nebylo zbytečně. Každopádně dcera se coto už úplně ok. Takže to pěkně zabralo. Díky všem za rady.