Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@xpisk03 po porodu placenty mi tam strčila celou ruku a prohmatávala to zevnitř-celý břicho se mi hejbalo, lili mi tam studenou vodu, abych to tak necítila, no jak to bylo po tom porodu čerstvý a ještě tohle? Fakt nepříjemný ![]()
@Ťutina píše:
@xpisk03 po porodu placenty mi tam strčila celou ruku a prohmatávala to zevnitř-celý břicho se mi hejbalo, lili mi tam studenou vodu, abych to tak necítila, no jak to bylo po tom porodu čerstvý a ještě tohle? Fakt nepříjemný
Tak to musela byt nádhera…
@xpisk03 Mě ji kontroloval gyndař na prohlídce po 6nedělí a kontroloval ji přes břicho ultrazvukem.
@Loki01 to byla
,musela jsem dát malou mužovi, nezvládla bych jí mít na prsou ![]()
@Ťutina píše:
@Loki01 to byla,musela jsem dát malou mužovi, nezvládla bych jí mít na prsou
Me to ted boli za tebe. Fuuuj.
Nemohla si vzít UTZ? ![]()
@Loki01 prej se to takhle dělá
řikala sem si ať už se ve mě nehrabe-odebrání pupeč krve, porod placenty, vyčištění, pak tahle kontrola, zase nějaký čištění a pak vyšíváníčko bez umrtvení ![]()
@Ťutina
No, to je hrůza. To asi nikdo holkám po cs neřekne, když zvažují zda normální porod
@Bábrdl mě bylo řečeno, že jizva je pohmatem kontrolována aby nedošlo ke komplikacím, představovala sem si něco úplně jinýho ![]()
@Ťutina píše:
@Bábrdl mě bylo řečeno, že jizva je pohmatem kontrolována aby nedošlo ke komplikacím, představovala sem si něco úplně jinýho
Tak ono je to asi potřeba, pro své potěšení to doktorka nědělá. Ale zní to jak strašná hrůza
To bych snad dala druhého cs.
Určitě je to potřeba, zdraví je to nejdůležitější, já bych i přez tohhle chtěla rodit zase přirozeně, je to bolest hrozná, ale to k tomu patří, a člověk zatne zuby a vydržet to musí, jako to, když ti dají miminko hned na prsa, za to to všechno stojí ![]()
@Bábrdl píše:
@Ťutina![]()
![]()
No, to je hrůza. To asi nikdo holkám po cs neřekne, když zvažují zda normální porod
Ale to se nestalo všem ne?
@Ťutina píše:
@Loki01 prej se to takhle dělářikala sem si ať už se ve mě nehrabe-odebrání pupeč krve, porod placenty, vyčištění, pak tahle kontrola, zase nějaký čištění a pak vyšíváníčko bez umrtvení
Kurna tož snad ji taky někdy někdo zkontroluje. ![]()
Mě teda takhle kontrolovat nebudou:) Člověk aby se toho pomalu bal víc nez porodu ![]()
@Loki01 Já popravdě neznám nikoho, nebo sem se po tom ani nepídila, kdo měl druhej přirozenej po prvním císaři, spíš mají dva císaře
@Ťutina píše:
@Loki01 Já popravdě neznám nikoho, nebo sem se po tom ani nepídila, kdo měl druhej přirozenej po prvním císaři, spíš mají dva císaře
To je pravda, v ČR je to ještě novinka.
Snad se to časem rozleze:)
Tady se to takhle myslím ani nekontroluje.
já jsem po císaři necelé 4měs. a teda jizvu mi nikdo zevnitř nekontroloval
jak se kontroluje zevnitř??