Kniha o výchově nebo psychologii miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
emmicka106
Povídálka 38 příspěvků 1 inzerát 27.02.19 10:14
Kniha o výchově nebo psychologii miminka

Ahoj, doporučite prosim nejakou knihu o psychologii nebo výchově pro nejmensi? Malemu je 9 mesicu a uz ma svou hlavu. Dost se vzteka, když není po jeho a rada bych věděla jak správně reagovat u takových prdousu. Moc diky :srdce:

Reakce:
Ou
Kelišová 6944 příspěvků 27.02.19 10:23

U takhle malého je potřeba reagovat tak, že se naplňují jeho potřeby. Nějaká větší výchova je potřeba až když začne mluvit a začne chápat koncept toho co znamená „ne“ a „nechci“ - neboj - kdy to bude poznáš naprosto přesně.

Pro současné období potřebuješ třeba tuhle knihu https://www.kosmas.cz/…rodicovstvi/

Astyna88
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 27.02.19 12:46

podívej se do Aha - rodičovství, jsou tam dobré tipy. Jinak jako dvounásobná matka čertů, kteří to na mě taky kdysi zkoušeli - já jsem vždy odváděla pozornost, mladšímu je 18m a od roku už zkouší své meze. Já vždy řeknu něco jako „aha, Tomášek chce ovladač, ale ovladač je maminky a ta ho vezme a uloží ho sem…“ a už ho někam vedu jinam. Ale každé dítě je unikát, tak zkus něco načíst třeba v té knížce, co zmiňuju (já ji i prodávám, kdybys chtěla).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 16:20

Doporučuju online kurz Nevýchova. A z knížek např. Jak žít a nezbláznit se.

Váš příspěvek
Reklama