Kočárek Patron Bohemia - Apollon Alux

240
5.9.05 17:21

Kočárek Patron Bohemia - Apollon Alux

Holky mozete mi prosim poradit: ma niektora z vas skusenosti s kocarkami Apollon Alux? Cakam miminko zaciatkom prosince a uvazujeme o jeho nakupe, ale zatial som nenatrafila na ziadnu maminu ktora by si ho vyskusala v praxi.
Vopred dik
Majki :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Patron Bohemia Apollon Alux?

Přidejte zkušenost s Patron Bohemia Ap...
Napsat příspěvek

Reakce:

366
5.9.05 19:02

Tak snad ti trochu pomohu.Na diskuzi jsem si našla o kočárku Apollon alux opravdu příjemné informace.Já už nyní čekám jen na porod :lol: ,a tak ho ze zkušenosti neznám,ale už mi stojí u našich typ Athos.Jsem naprosto nadšená.Líbí se mi na něm úplně vše a přestože jsem ho zkoušela zatím jen bez miminka,jsem ráda,že jsem si ho vybrala.Váhala jsem dost dlouho,ale neslyšela jsem na něj nic špatného.A teď když ho mám,jsem šťastná jako blecha a doufám,že mě v ničem nezklame.Co mě hlavně zaujalo,je dobrá manipulace při skládání apd.,je lehký,to je pro mě důležitý a do terénu prý super.Chodíme ven na dlouhý procházky se psem.Snad jen jedině,že má snad trochu větší rozkol kol.Nevím,záleží aby se vám vešel,kam potřebujete.Mají dost podrobný a přehledný katalog,kde jsou i rozměry při všech polohách kočáru.Přeji 3ťastnou ruku při výběru. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.9.05 18:29

Ahoj,
nemám přímo Apollona, ale Fenix F4. Prozatím (tj. 5 měsíců) jsem velmi spokojená, kočárek je lehký, snadno ovladatelný i v terénu. Všechny potahy a druky drží, klouby taky, nic přes léto nevyšisovalo. Patron byl pro mě dobrý kup.

• Nahlásit
  • Citovat
980
7.9.05 22:07

Mám apolona Alux…je dokonalý !

potah barevně drží, druky taky, brzdy OK…já fakt nevím co by mi na něm vadilo :lol:
jen jediná malá vada na kráse - má trošku širší kolečka - takže se hůž projíždí do obchodu a tak, ale většinou to dělám tak, že pokud se tam fakt nevejdu ( už mám i figle,jak to obelstít:-))) tak si otevřu i druhé křídlo a je to.

A co se týká servisu,záruky - v Mělníku jsou naprosto dokonalí ! řešila jsem 2 problémy - došít otvory do tašky ( super, do týdne hotovo) a pak problém se skládáním - vyřešili jsme na místě a byla to fakt prkotina.
no u té nové řady je to již vychytané…my máme jeden z prvních výrobků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama