Kočka zvrací i krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Kecalka 143 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 13:24
Kočka zvrací i krev

Dobrý den, sháním nyní rychlí odvoz na veterinu, ale i tak se tam nejdříve dostanu tak kolem 17h :-( Mojí kočičku začalo už dva dny trápit zvracení (jde o ryze domácí kočku). Zvrací vše co sní, ale poté začala zvracet i krev. Včera jsme po druhé byli na veterině (místní veterinář) a ten udělal jen pohmatové vyšetření a začal dávat antibiotika, plus něco na zvracení, ale to je bez účinku. Kočička mi před dvěma hodina naposledy zvracela a to světlou krev :-(, nechodí na záchod, nepije, co se týká jidla, zdá se mi, že nemůže potravu pořádně rozkousat a tak, i když nejsem v dobré finanční situaci (RD), tak jsem sehnala odvoz, no, ale zajímá mě. Zažil jste někdo něco podobného? Já jsem úplně na dně. Minulí rok jsem přišla o pejska a venkovního kocoura (oba otrávili) a tak jsem nyní s nervama v…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 3525 příspěvků 31.01.19 13:28

První co mě napadlo je otrava :( jestli ti otrávili už dvě zvířata, není to náhoda. Máte v okolí traviče. Má někdo malé děti u vás? Bych zkusila podat stiznost na policii, že se můžou otrávit děti… Jinak at je kočce cokoliv, tohle je hodně špatný, určitě jedině veterina a čím dřív, tím líp

BaraRed
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 31.01.19 13:39

Chudinka, taky to vidim na otravu, kdyz uz vam otravili 2 zvirata. Urcite k jinemu veterinari a fofrem. Mozna uz je pozde. Zmin se o travici. Nemuzes jet hned? MHD, taxi, rodina, sousedi? Jak jinak se kocicka chova? Je neklidna, bez zivota, ma rozsirene zornice, chodi na zachod? Ma prujem?

BaraRed
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 31.01.19 13:40

Jinak svetla krev muze byt z podrazdeneho traviciho ustroji. Pokud by byla cerna, slo by o vnitrni krvaceni.

hanabenešová
Kecalka 143 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 13:41

Ne, tato kočička nechodí ven, proto jsem u ní otravu vyloučila. Proto tápu, je to naše zlatíčko a ničí mě, když jí vidím trpět :-(. Krmím všechny kočičky kvalitně, takže ani krmivem to být nemůže. Dostávají i vitamíny (Canvit na imunitu), doma mám pořádek, kočička je kastrovaná a mladá ( 4roky)

hanabenešová
Kecalka 143 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 13:43

@BaraRed Kočička naposledy vyzvracela takové hnědé zvratky, ale nebyl tam cítit zápach a poté světlou krev :-( volala jsem na veterinu a kočičku si tam asi nechají. Já se jen modlím, aby se uzdravila.

MáškaMarie33
Kecalka 237 příspěvků 31.01.19 13:44

Možná sežrala kus něčeho nestravitelného a už se to mohlo posunout do střev, takže rozhodně na veterině udělejte rentgen.

hanabenešová
Kecalka 143 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 13:46

@MáškaMarie33 Za hodinu a půl mám odvoz. Kočička pospává, ale je znát, že jí není dobře. Jinak s tím, že by sežrala něco nestravitelného. Já nevím, pořád doma jako magor uklízím, už kvůli malému. No, ale je to klinika, takže tam mají potřebné vybavení a mohou jí dát i kapačku.

Lalelale
Závislačka 3525 příspěvků 31.01.19 13:49
@hanabenešová píše:
Ne, tato kočička nechodí ven, proto jsem u ní otravu vyloučila. Proto tápu, je to naše zlatíčko a ničí mě, když jí vidím trpět :-(. Krmím všechny kočičky kvalitně, takže ani krmivem to být nemůže. Dostávají i vitamíny (Canvit na imunitu), doma mám pořádek, kočička je kastrovaná a mladá ( 4roky)

Není možný, že ti žere nejakou kytku doma? Treba dracenu, ta je jedovatá. Ale držím moc palce

BaraRed
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 31.01.19 13:50
@hanabenešová píše:
@BaraRed Kočička naposledy vyzvracela takové hnědé zvratky, ale nebyl tam cítit zápach a poté světlou krev :-( volala jsem na veterinu a kočičku si tam asi nechají. Já se jen modlím, aby se uzdravila.

Vim, jak se citis. Ja miluju vsechny kocicky, ktere doma mam. Uz jsem o 2 prisla a vzdycky jsem to nesla tezce. :( Jedes k jinemu veterinari? Protoze me neprijde ok v takovem pripade resit jen pohmatem. Chtelo by to sono, rentgen, krev. A kapacku, bude dehydrovana.

hanabenešová
Kecalka 143 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 13:53

@Lalelale právě ani tu kytku doma nemám, protože mi v nich hrabali a tak jsem se jich vzdala. Ještě mě napadla Malt pasta, ale to je blbost, když jsem ji používala vždy nebo jestli nemohla něco chytnout od manžela, měl chřipku, ale fakt tápu. Přišlo to z ničeho nic. Najednou začala odmítat jídlo nebo se v něm tak divně štourala a když ho vzala do pusinky, tak s ním zápasila a často to nedokázala sníst. Tak jsem myslela, že zuby, ale to nevysvětluje to zvracení. Co se týká zubů, už jsem měla vyhlídnutého stomatologa. Pak začala i zvracet a to už jsem jeli na veterinu.

hanabenešová
Kecalka 143 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 13:57

@BaraRed Ano, jedeme do Poříčí nad Sázavou, je tam klinika a už nám tam zachránili pár zvířátek. Vím, že si tu moji holčičku tam nechají, kvůli kapačce, ale jak jsem psala, modlím se, aby to nebylo nic nevrtaného. Když jsem minulí rok přišla o pejska, měla jsem 14dní před porodem a totálně mě to zlomilo a pořád to je těžké. Myslím na něj každý den, bylo to moje dítě.

pannda
Kelišová 6796 příspěvků 36 inzerátů 31.01.19 13:57

Může mít nějaký zánět žaludku, určitě by bylo od věci odebrat i krev na rozbor

puntice
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 31.01.19 14:16

Naše kočka měla tyto problémy, když jí zkolabovaly játra a ledviny. Po kapačkách (série) a medikaci se zlepšila, srovnal ji až pobyt v přírodě - na zahradě (asi si našla nějakou bylinu). Už je jí 11 ;)
Kamarádka měla podobné problémy při ucpání střev chlupy (nevyčištěný žaludek) - nemůže to být podobné? Čistila se?
Nám ji dávali do kupy v Benešově u Vašáka a super ;)

BaraRed
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 31.01.19 14:23

@hanabenešová
Drzim kocicce pesti pro stesti, at to neni nic vazneho a dostane se z toho. :srdce: Dej vedet.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >