Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
My kupujeme v Albertu Lucku. Ale malý je kojený, tak jí tolik nesděláme, nicméně, piju jí já, protože mi chutná ![]()
Jinak já teda dávám kojeneckou. Nejdřív jsme kupovali Fromin a teď Horský pramen, ten mi vyhovuje víc, protože po převaření není v hrnci nános kamene a voda není zakalená jako u Frominu.
jiste kvalitni kojenecka voda …pro mne jasny dukaz, ze ta kohoutkova neni o nic horsi ![]()
my mame kvalitni vodu z kohoutku (artezske studne)
, tak jsem vzdy jen prevarovala a opet budu.
@lucie.t píše:
Jinak já teda dávám kojeneckou. Nejdřív jsme kupovali Fromin a teď Horský pramen, ten mi vyhovuje víc, protože po převaření není v hrnci nános kamene a voda není zakalená jako u Frominu.jiste kvalitni kojenecka voda …pro mne jasny dukaz, ze ta kohoutkova neni o nic horsi
No u nás máme po převaření vody z kohoutku teda nános brutální…
Jinak ale ten nános a zakalení Frominu není na škodu, jsou to vyvařený minerály, co ta voda obsahuje. Mně to vadilo spíš jen z toho důvodu, že mě nebavilo drhnout hrnec.
Ahojky,já používám 5ti litrovou ANNA.A nebo převařím z kohoutku,ale malá má už 8 měsíců,pro malé mimčo bych raději kupovala ![]()
To je cavyku ohledne deti a co vse je pro ne dobre ci ne. Kdyby jsme to vse nechali na prirode a ne vse komplikovane resili vubec by se nic nestalo. Vse se dela komplikovanejsi nez je. Nechte tomu volny prubeh, nehyckejte deti, stavaji se pak z nich rozmazleni haranti a ke vsemu maji jen alergie. Ta prepece je uplne zbytecna!
@Georg1958 co to tu meles? Ja nestacim zirat jaci jsou nekteri lide ignoranti ![]()
@Georg1958 takze kdyz dam diteti kojeneckou vodu bude zhyckane a rozmazlene?
boze vzpamatuj se
Vubec jste nepochopily co jsem chtel zde naznacit! Ale ono to je uplne jedno. Tak ci tak se ten svet zene do zahuby, jen nikoho to nezajima. Omlouvam se, hodne jsem odbocil od zdejsiho tematu.
A jakou teda vodu doporucujete ted holky?
prece jenom zacatek debaty je par let stary ![]()
Za mňa Royal alebo Jana. Majú žiadny/veľmi nízky obsah fluoridov.
Holky tady dávám odkaz na to jestli koj. vodu nebo z kohoutku: http://www.vodarenstvi.cz/…nebo-balenou
Jinak já teda dávám kojeneckou. Nejdřív jsme kupovali Fromin a teď Horský pramen, ten mi vyhovuje víc, protože po převaření není v hrnci nános kamene a voda není zakalená jako u Frominu.