Kojení a pocit z nedostatku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 18:40
Kojení a pocit z nedostatku

Ahoj malému je 6 dnů… Mléko jsem měla dost že jsem začla i odstrikat… Akorát dneska z jednoho prsu mi nešlo už odstrikat ale když jakoby za pros potaham a zmáčknu mléko vyleze mám Štrach že mléko dochází nějaké rady jestli je to normální
Kojim co 3 h občas 2
Prsa mi přijdou měkká
Nějaké rady?

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 13.08.19 18:47

Je to normální, množství se postupně přizpůsobí dítěti a prsa nejsou tolik nalitá

Kriss Tina
Extra třída :D 11723 příspěvků 13.08.19 18:48

Koj častěji, hodně pij. Odsávání není ukazatel toho jestli mléko máš nebo ne, já nikdy neodstrikala nic. Že už prsa nejsou tak nalitá je taky normální, ono se ta tvorba mléka ustali.

Karleon
Kelišová 5795 příspěvků 13.08.19 19:01

Kojit, kojit, kojit. Na odstříkání se vykašli, to mi nešlo nikdy a to jsem kojila dohromady téměř 3 roky.

MichaelkaT
Kecalka 154 příspěvků 13.08.19 19:17

Hlavne si nenamlouvej, ze mlika neni dost, neboj, je ho dost :) ja skoro nic nevysaju ani neodstrikam ale syn pribyva nadprumerne. Ty miminka si to mliko umi vytahnout. Koj kdykoliv se miminko ozve, nechavej na prsu do usnuti nebo dokud se sam neodpoji (neodtrhavej ho) a mlicka bude akorat. Me pomahalo pit fenyklovy caj a opravdu hodne vody. Kdyz jsem pres den vypila malo vody, prsa byly min nality. Jinak mlicko se tvori pri sani ditete, takze to naliti prsou taky neni ukazatel nedostatku - jen se mimi bude muset vic posnazit. Kojeni zdar a hlavne zadny nervy :mavam:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 13.08.19 19:54

Taky se přidám, neodstrikala jsem skoro nikdy nic, prostě to nešlo. Prsa někdy nalita jak Dolly Buster jindy vůbec, mléka stále stejně. Takže spíše méně stresu a užívat si prcka a tolik se nesoustředit a nesledovat. Však on si vytáhne co bude třeba.

lucynka25
Extra třída :D 10083 příspěvků 15.08.19 08:32

Holky, já nikdy skoro nic neodstříkala a to jsem kojila 2,5 roku a druhou už 2 roky. Ty odsávačky nemají takový tah jako miminko, někomu to jde, někomu ne.
Důležité je kojit dle potřeby na požádání a vše bude v pořádku.
Případně dodám hodně pít a jíst, nedržet diety ;)

Váš příspěvek
Reklama