Kojení - nalitá prsa

Anonymní
4.3.21 18:04

kojení - nalitá prsa

Ahoj, mám pár dotazu ohledně kojení. Jak dlouho po porodu se vám nalévala (tvrdla) prsa? Jak dlouhou pauzu mezi kojením jste museli mít, aby se vám prsa více nalila? Pociťujete nějaký rozdíl v nalévání prsou mezi kojením prvního a druhého dítěte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62972
4.3.21 18:32

Mi se vždy nalily cca 3 den po porodu a srovnalo se to po cca 6 týdnech. Rozdíl mezi dětmi nevidím. Jo a nalevaly se rozdílne, vesměs nejvíc v noci a ráno, to jsem myslela, že mi prasknou.. Záleží, jak prcek pije, jak se budí atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
4.3.21 18:44

U prvního dítěte se mi prsa nalily třetí den po porodu a to fakt hrozně a trvalo asi tři týdny než se to ustálilo. Vždy před kojením po víc jak po hodině a půl jsem měla prsa bolavá. U druhého dítěte se mi prsa nalily o něco dřív a daleko dřív se mi to upravilo. Tam to bylo opravdu během pár dní. U třetího dítěte jsem kojila už tak hodinu po porodu (opravdu syn vypil asi 15ml, sice to pak vyzvracel, ale opravdu toho bylo celkem dost). Sestry si o tom mezi sebou říkali, tak nevím jestli to je taková rarita. :D Syn díky tomu téměř nezhubl, ten pokles váhy u něj byl asi 5 g a pak už jen přibíral. A prsa mi netvrdla ani jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat