Kojení a být někde včas

4737
8.6.13 11:18

Kojení versus být někde včas

Kojící maminky, jak to děláte, když máte být někde v určitou dobu, a zrovna vám to neladí s kojením? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8924
8.6.13 11:22

Behem prvniho pul roku jsem nikdy nemela nic tak duleziteho, abych to musela resit, nikam jsem nespechala. Pokud bych potrebovala, tak bych asi sla s predstihem, na miste bych nakojila a pak pockala na danou schuzku ci co by to melo byt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
8.6.13 11:23

Jak být někde včas? Kojila jsem jak chtěla - klidně venku na lavičce.. Ale já kojila bez problémů, během čtvrthodiny bylo dítě zpátky v kočárku a zase hnípalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6832
8.6.13 11:30

Nakojila jsem dříve, když jsme museli třeba k dr. nebo tak někam.
Jinak jsme si nic neplánovala na čas, spíš jako okolo 13 hod (což znamenalo mezi 12-14), všichni chápali, že čas neřídím já, ale děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24006
8.6.13 11:31

Nakojila jsem buď o něco dřív nebo holt o něco později. Nedělalo mi problém kojit i venku, vždycky je kam se otočit aby mi všichni nekoukali zrovna na kozu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
8.6.13 11:33

Tak já jsem prostě nakojila před odchodem z domu, i když se mimčo ještě o jídlo nehlásilo, třeba jsem zkrátila interval ze tří na dvě hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
8.6.13 11:37

Prostě na čas kojení jsem si nic nedomlouvala..nevím, co by to muselo být tak důležitýho, abych dítěti „narušila jídlo“ :D
kojit mi nevadilo „kdekoliv“, ale měla jsem ráda klid a vyhutnávat si to pouto 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
8.6.13 11:38

My žádné intervaly nikdy neměli. V zimě, když nešlo dítě jen tak vyndat z kočáru, tak jsem všechny oblíkla a nabídla prso těsně před odchodem, někdy si dal, někdy ne. Pokud se ohlásil cestou, tak musel počkat, než najdeme nějaké místo, kde budu moct nakojit.
Nějak jsme ty první měsíce překlepali, pak přišli příkrmy, tak je to celkem úleva, přesnídávka se dá dítěti nalžičkovat i v nosítku, v autobuse v kočárku atd :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
8.6.13 11:40

@Mahja Prostě jsem nakojila před odchodem z domu, syn je jedlík, tak se nají vždycky, když nabídnu :-) nebo když si fakt moc nevzal, tak jsem ho pak dokojila v terénu, když dostal hlad. Ale nikdy jsem se tak moc neřídila podle hodinek, spíš jsem kojila, když se mi zdálo, že je mládě hladové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
8.6.13 11:45

Zpocatku jsem to taky resila. Pozdeji jsem bud nakojila, nez jsme vyrazili, nebo jsem mu udelala nutrilon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
8.6.13 11:47

Nakojím před odchodem. Nerada kojím venku, jen když není zbytí, ale s miminem stejně většinou tak dlouho nikde necourám. Výjimkou jsou výlety do přírody, sedět na pařezu a kojit je hezké :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13306
8.6.13 11:49

@Katchi U nás třeba pediatra objednává na přesný čas, takže Mahja to může mít podobně. (?)

No a nakojila jsem buď dřív nebo později. Zvlášť, když člověk ví, kdy kam má jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265
8.6.13 12:09

Miminu je ted teda uz 8 mesicu, ale od jejiho narozeni s ni nekde na cas musim byt minimalne 2× za den (kluk do skoly, ze skoly, oboji v presny cas). Kojeni venku davam jak kdy. Na hristi to jde, jelikoz je oplocene (mam dalsi dve deti, 2 a 4 roky a bydlime v centru mesta). Nejak to jit musi. Ja uz ji treba nad ranem nakojim v polospanku podle hodinek, nikoliv podle jejiho hladu, pak znova tesne pred odchodem, dalsi dva mi tu zatim bouraj byt. Pak odvedu kluka do skoly, nakup a domu. A stejne tak to cele zase casuju, aby mi vyslo kojeni tesne pred odchodem. Pro mimino to je nefer, musi prizpusobovat casy jedeni i spani, ale nic jineho s tim neudelam.
Muset byt nekde jednou, nevidim jako problem, i kdyz by to mimco pro jednou bylo nevyspale nebo hladove. Navic pokud nemas dalsi deti (nebo mas treba jedno rozumne), ktere ti skacou do silnice :oops: a pelasi kazde jinym smerem, tak muzes v podstate nakojit kdekoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
8.6.13 12:14

Jednoduse ho dokrmim nez odejdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10561
8.6.13 12:24
@Kamila80 píše:
Tak já jsem prostě nakojila před odchodem z domu, i když se mimčo ještě o jídlo nehlásilo, třeba jsem zkrátila interval ze tří na dvě hodiny.

Presne tak jsem to delala taky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat