Kojit nebo UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 16:10
Kojit nebo UM?

Ahojky maminky, potřebuju poradit:roll: Malý 6 týden trpí na prdiky. Dávám už měsíc biogaia, vystřídala jsem všechny kapičky na prdiky, úleva přišla na chvilku, cvičíme s nožkama, masíruje bříško, nahřivame, používám, když je nejhůř rourku,. Snažím se nejíst ml. vyrobky, nadýmavá jídla atd.. Pijí kojící, fenyklový čaj, už nevím co…už jsem stoho na nervy.. Malý i v noci špatně spí, budí se co hodku dvě, kojím, usne a celou noc dokola, k ránu řev než zabere. Přes den nosím, chovám. Dnes jsem dala místo 1 kojení um nutrilon1 a malý spí už 3 hodky.. Tak si říkám, že mu moje mlíčko nedělá dobře. Chtěla bych kojit ale za každou cenu, teď vypadá tak spokojeně. Jak by jste to řešily? Děkuju za radu :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7193 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 16:12
@Anonymní píše:
Ahojky maminky, potřebuju poradit:roll: Malý 6 týden trpí na prdiky. Dávám už měsíc biogaia, vystřídala jsem všechny kapičky na prdiky, úleva přišla na chvilku, cvičíme s nožkama, masíruje bříško, nahřivame, používám, když je nejhůř rourku,. Snažím se nejíst ml. vyrobky, nadýmavá jídla atd.. Pijí kojící, fenyklový čaj, už nevím co…už jsem stoho na nervy.. Malý i v noci špatně spí, budí se co hodku dvě, kojím, usne a celou noc dokola, k ránu řev než zabere. Přes den nosím, chovám. Dnes jsem dala místo 1 kojení um nutrilon1 a malý spí už 3 hodky.. Tak si říkám, že mu moje mlíčko nedělá dobře. Chtěla bych kojit ale za každou cenu, teď vypadá tak spokojeně. Jak by jste to řešily? Děkuju za radu :srdce:

Já chvilkové nepohodlí vydržela a jsem ráda. Ony ty prdíky přejdou, ale ke kojení se potom nevrátíš. :?

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 02.12.18 16:16

@P4ja souhlasím. Nejhorší máš už skoro za sebou. Kojení je naprosto nejpohodlnější krmení. Koukni do knížky „Nejstastnejsi miminko v okolí“ je tam dost rad, jak „přežít“ první 3 měsíce. A bříško může bolet i děti, co mají UM…pokud se nahltají vzduchu

Sluníčko1511
Kecalka 209 příspěvků 02.12.18 16:17

Já to vydržela a dávala kapky baby calm které malému jako jediné zabíraly … Prdíky ho takhle trápily do půl roka :) ale všechno se zvládnout dá :)

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7193 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 16:18

@Saarka_O K tomu mě napadlo. Zkus laktační poradkyni. Můžeš mít špatnou techniku kojení a miminko může polykat vzduch a tím to taky může být.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 02.12.18 16:29

no tak pro mě kojení nebylo vůbec pohodlné, natož snad nejpohodlnější :D jsem ráda, že jsem brzy přestala a u druhého snad ani nezačnu… flaška je pro mě pohodlnější, může krmit kdokoliv ..
kojení za každou cenu je podle mě blbost, hlavní je tvoje psychika :)

Šmoulice
Kelišová 6984 příspěvků 02.12.18 16:36

UM :) bez debat ;)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 02.12.18 16:42

U nas stejny, s UM byl klid. Byla jsem v poho ja a hlavne dite. Revoluce, ze musis kojit za kazdou cenu a hledat poradkyne, mi prijde na hlavu. At si kazdej dela co chce, co je pro nej nejlepsi a nejpohodlnejsi. UM neni nic jedovatyho

Uživatel je onlineKlopotkova
Echt Kelišová 8664 příspěvků 02.12.18 16:45
@Micaella22 píše:
U nas stejny, s UM byl klid. Byla jsem v poho ja a hlavne dite. Revoluce, ze musis kojit za kazdou cenu a hledat poradkyne, mi prijde na hlavu. At si kazdej dela co chce, co je pro nej nejlepsi a nejpohodlnejsi. UM neni nic jedovatyho
:kytka: :palec:
Aduš8
Závislačka 3047 příspěvků 02.12.18 16:49

@Kaileee jsem úplně stejného názoru. Malého jsem odstavila v 11 měsících, kdy už plně jedl. Teď jsem znovu těhotná a nejradši bych ani kojit nezačala. :oops: Pro mě kojení bylo za trest.

Lenka_Hal
Kelišová 6322 příspěvků 02.12.18 16:53

Tak kojeni je pro dite vzdycky lepsi,pokud to jde…ani u jednoho ditete nemely vliv mlecne vyrobky, Jen nektere druhy zeleniny. Lusteniny jsem teda ani nezkousela. :) stacilo vysadit to problematicke a byl klid. Krmit taky mohl kdokoliv,stacilo odstrikat. Ja nejlip spala prave,kdyz byla mala plne kojena :D

Kaileee
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 02.12.18 17:26
@Aduš8 píše:
@Kaileee jsem úplně stejného názoru. Malého jsem odstavila v 11 měsících, kdy už plně jedl. Teď jsem znovu těhotná a nejradši bych ani kojit nezačala. :oops: Pro mě kojení bylo za trest.

však nemusíš kojit, nikdo nemá právo ti do toho kecat nebo se snad snažit aby ses cítila kvůli tomu nějak špatně.. :)

Alušáček
Závislačka 3331 příspěvků 02.12.18 17:28

Kojit :palec: UM je jen náhražka, to by mě ani nenapadlo dítěti dát, pokud můžu kojit.

Uživatel je onlineKlopotkova
Echt Kelišová 8664 příspěvků 02.12.18 17:31
@Alušáček píše:
Kojit :palec: UM je jen náhražka, to by mě ani nenapadlo dítěti dát, pokud můžu kojit.

ani za předpokladu, že by kojení bylo pro Tebe nepohodlné a vadilo by Ti?

Alušáček
Závislačka 3331 příspěvků 02.12.18 17:35
@Klopotkova píše:
ani za předpokladu, že by kojení bylo pro Tebe nepohodlné a vadilo by Ti?

Nepohodlné, vadit? Vždyť je to přirozená záležitost :think: Je s tím méně starosti než s chystaním sušenyho mlika..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >