Kolik stojí vyklizení bytu?

32
23.2.16 10:00

Kolik stojí vyklizení bytu?

Ahoj,
nevíte někdo, kolik stojí vyklizení bytu? Koupili jsme byt, kde majitel chce nechat veškeré vybavení, což je 30 let starý nábytek, který nepotřebujeme, byt budeme rekonstruovat a nábytek máme svůj.
Díky.
P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35461
23.2.16 10:07

Vystrč to před byt, spoluobčani to vyklidí zdarma. Jinak pár tisíc za přistavení kontejneru, nějaký poplatek za pronájem chodníku na ten den, něco lidem, kteří ti to vyklidí, něco za místní poplatek na skládce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
23.2.16 10:07

Zkus nábytek nabídnout za odvoz, třeba na nevyhazujto.cz, nebo na FB. Dost možná se všeho nebo většiny zbavíš a nebudeš muset platit vyklízení bytu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
23.2.16 10:22

Na aukro za korunu a odvoz, tak se části zbavíš. Jinak známá teď nechávala vyklízet byt (tedy ty zbytky, co si nikdo nerozebral), platili celkem cca 4000,– (přistavení kontejneru, práce firmy, odvoz, poplatek na sběrném dvoře)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
23.2.16 12:31

Díky moc za rady.
Rozprodat to na aukru mě samozřejmě napadlo hned, ale problém je, že to nemám kde uskladnit, než se to prodá. Posledního dubna přebíráme klíče a pak hned začínáme s rekonstrukcí, tak byt už musí být prázdný.
No dát před panelák nábytek ze 3 pokojů, včetně postelí, křesel a sedačky, to si neumím představit…
Hm, takže asi 4000, to zase není tak hrozný, představovala jsem si, že to vyjde na víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
23.2.16 13:51

Do dubna je spousta času. Hned vyfoť a rozvěs s poznámkou, že odvoz je nutný co nejdříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
23.2.16 14:34

To právě nejde, ještě tam bydlí nájemníci:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
24.2.16 16:16

Já si vyklízela byt vždycky sama. :) Takže mě to nestálo nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama