Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@mapu píše:
A mně by zajímalo co varite? Já teda vařím, i normálně jíme přes den doma, varim oběd i večeři a 9tisic je pro mne scifi. A to chipsy atd. nekupujem. Nechodím po akcích, na to čas ani chuť není teda.
Kure na smetane, na paprice, veprovou omacku, rizky, hermelin smazeny, spenat, jatru, sekanou, holandske rizky, sunkofleky, bramboraky, gulas, upecu kure, ryzoto atd atd.
@Anonymní píše:
Kure na smetane, na paprice, veprovou omacku, rizky, hermelin smazeny, spenat, jatru, sekanou, holandske rizky, sunkofleky, bramboraky, gulas, upecu kure, ryzoto atd atd.
Aha takže vesměs taková nizkonakladova jidla, ktera zrovna nepovažuji za moc výživná no ![]()
@Kriss Tina píše:
Aha takže vesměs taková nizkonakladova jidla, ktera zrovna nepovažuji za moc výživná no
Přesně. A pak tady napadá jinou uživatelku, že je líná vařit
Přitom třeba jen vaří vyživově kvalitnější jídla. Já teď nákupy objednávám a jen zírám, že jen za ovoce a zeleninu utratim v pohodě i 1500 za týden ![]()
@Anonymní píše:
Tak kdyby jste nebyl lina varit, tak by vam to malo neprisloje jasne, ze pokud doma nehnete prstem u plotny, tak se vam tyto vydaje takto zvednou. Protoze to co date v retauraci, tak za by jste mela obed aspon na 3-4dny. Takze tady nesnizujte ostatni.
Ale samozřejmě, že vařím, ale tak jen teplé večeře a o víkendech. Přes týden máme s manželem obědy v práci, někdy si objednáváme. Je pravda, že si od huby neodtrhneme, není důvod. Pro mě je hlavní mít vyváženou stravu, knedlíky a omáčky se u nás moc nejí. Ale je to každého věc, co si do žaludku dává a hlavně co si může dovolit.
Kdybychom museli, taky se umíme uskromnit.
Fascinuje mě, jak po jednom příspěvku mne hned znáte a tvrdíte, že u plotny nehnu prstem
Zajímavé, nedokázala byste takto zanalyzovat na dálku více lidí? Mohla byste si z toho udělat živnost ![]()
@Jitul.kaaa9 píše:
Přesně. A pak tady napadá jinou uživatelku, že je líná vařitPřitom třeba jen vaří vyživově kvalitnější jídla. Já teď nákupy objednávám a jen zírám, že jen za ovoce a zeleninu utratim v pohodě i 1500 za týden
Souhlasím ![]()
@Kriss Tina píše:
Aha takže vesměs taková nizkonakladova jidla, ktera zrovna nepovažuji za moc výživná no
Tak mi reknete co povazujete za plnohodnotne jidlo… dekuji
@Anonymní píše:
Tak mi reknete co povazujete za plnohodnotne jidlo… dekuji
Tak u nas jede hodne zeleniny na vsechny možné zpusoby, hovezi maso (delame treba na grilu), hodne jime ryby.
V tom cos vypsala je akorat hodne tuku, mouky, vicemene sama priloha a nic vyzivneho ![]()
@Kriss Tina píše:
Tak u nas jede hodne zeleniny na vsechny možné zpusoby, hovezi maso (delame treba na grilu), hodne jime ryby.
V tom cos vypsala je akorat hodne tuku, mouky, vicemene sama priloha a nic vyzivneho
Aha jasne 😂 takze vy mate 7dni v tydnu hovezi a ryby? A daaal?
Ryby jime taky, hovezi maso take…
@Anonymní píše:
Aha jasne 😂 takze vy mate 7dni v tydnu hovezi a ryby? A daaal?
Ryby jime taky, hovezi maso take…
No vetsinou maso nebo rybu mame kazdy den, k tomu horu zeleniny. Vecma jako jsou sunkofleky, smazaky, sekana apod rodinu prostě nekrmim no ![]()
@Kriss Tina píše:
No vetsinou maso nebo rybu mame kazdy den, k tomu horu zeleniny. Vecma jako jsou sunkofleky, smazaky, sekana apod rodinu prostě nekrmim no
Maso na jaky zpusob? Denne grilovane s horou zeleniny? Ale prosim vas 🙄
@Anonymní píše:
Maso na jaky zpusob? Denne grilovane s horou zeleniny? Ale prosim vas 🙄
Tak na různé zpusoby, grilovane, restovane, osmazene na cibulce, pecene v troubě, v omáčce.
Já bych subjektivně řekla, že teď utratíme spíše méně než běžně, protože tolik nechodíme do restaurací. jsme dva dospělí a děti 13 a 9 let. teď jsem cvičně sečetla náklady na jídlo za březen a jsem cca na 13 tisících. To mi nepřijde nijak strašné, když si vezmu, že tam byly větší nákupy trvanlivých potravin na začátku března a více teď nakupuji ovoce. No a na mase třeba také nešetřím, takže vepřové z přeštického prasátka, farmářské hovězí atd. Mleté maso nekupuji vůbec, v tomto jsme zmlsaní a máme rádi kvalitu, která se velmi výrazně projevuje na chuti…
@Kriss Tina hele, já jsem si teď velmi oblíbila pečené maso se zeleninou a batátami. Ty tomu dodají úžasnou šťavnatost
peču takhle vepřové a nebo krůtí.
@nozu diky za tip, ja ty bataty moc nemusim, nemam moc rada jidla na sladko, ale detem by to mohlo chutnat ![]()