Kolik tekutin kojenému 6měsíčnímu
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Gladys píše:
@portia asi takhle, mladej dostává UM, džus nebo vodu nebo čaj a ještě stále kojím. V tomhle měsíci je laktace rozběhlá a jen tak kvůli pár ml vody nezmizí
Jinak pokud chceš mít klid, tak dodržuj nějaká „stálá“ kojení a v mezičasech dávej vodu, kolik si řekne, z vody se nenají, tak bude chtít tak jako tak prso. Obzvlášť pokud už měl zánět, tak čím víc tekutin, tím líp
děkuju
ani jsem neměla strach, že bych kvůli vodě přišla o mlíko, ale samozřejmě stát se může ledas co ![]()
@obrazek píše:Kojo budu dál určo dodržovat, sice už to za chvilku nebude plně, ale i tak je to zatím stále nejpohodlnější a nejlevnější varianta krmení
V tehle vedrech a ve vasi situaci urcite vodu a kolik chce, neomezovala bych ho! kamaradky holcicka od malinka pila silene jako duha a pije dosud, je ji pet. proste to tak potrebuje. a neni pravda, ze by sis tim musela odrovnat kojeni, kor v tomhle veku. jak pise gladys, dodrzuj pravidelna kojeni - a mezitim lahvicku s pitkem, ne savickou.
Koupila jsem si lahev Calmu, když jsem potřebovala aby hlídal tatínek a nějak nakonec nebyla ani potřeba, tak ji využívám aspoň teď na tu vodu
@Micink píše:
@portia já mám 5 měsíční, plně kojená a začla jsem v tom vedru dávat vodu stříkačkou a pila by jak o závod, tak že bych dala kolik bude chtít, plus kojít minimálně každé 2 hodiny
Ze začátku mi přišlo, že vypil té vody moc málo, ale teď už jsem klidnější a budu dávat, tak jak bude chtít sám ![]()
jinak kojím po 2hod min., tak to bych řekla, že je ok.
@Háta_x píše:
Ahoj, nedavala jsem nic ani ve vedrech, jen jsem casteji nabizela kojeni. Sama bys mela pit vic, aby bylo dost tekutin na MM. S pitim jsem zacala az s prikmy, tedy v osmem mesici.My dospeli taky chodime na malou ve vedru min, to je normalni, kdyz vic vypotime
Já s příkrmy právě začínám, dnes to bude 5 den, proto ta voda, nemám strach, že by mu nějak ublížila. Jinak i já piju více a dám klíďo i 4litry ![]()
Nechci aby čůral míň kvůli zánětu viz. výše.
Jinak děkuju moc všem za rady a mějte hezký den ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit