kolik vám děti pijí tekutin?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
30.10.09 20:27
Zakladatelko - právě, že nevydrží - do těch 3 l je započítáno i mlíko, který vyžaduje před spaním a když ho v noci nevzbudím tak do rána nevydrží - ale u nás je další problém, že má dost trdý spaní (na dovolené ho nevzbudila malá kamaráky,které rostly zuby a proplakala většinu nocí, slyšeli ju všechny chatky kolem nás, ale náš spáč , kterej spal vedle se ani nehnul) takže má pro jistotu ještě plinky...... ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit