kolik vám děti pijí tekutin?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
72
30.10.09 20:27

Zakladatelko - právě, že nevydrží - do těch 3 l je započítáno i mlíko, který vyžaduje před spaním a když ho v noci nevzbudím tak do rána nevydrží - ale u nás je další problém, že má dost trdý spaní (na dovolené ho nevzbudila malá kamaráky,které rostly zuby a proplakala většinu nocí, slyšeli ju všechny chatky kolem nás, ale náš spáč , kterej spal vedle se ani nehnul) takže má pro jistotu ještě plinky...... :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí