Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Zdravím, mám jen rychlý dotaz. ![]()
Byli jste někdo v Chorvatsku, konkrétně Podgoře až na konci září? Žije to tam ještě nebo už je po sezoně a je tam mrtvo? ![]()
Děkuji ![]()
@Migaela píše:
Zdravím, mám jen rychlý dotaz.![]()
Byli jste někdo v Chorvatsku, konkrétně Podgoře až na konci září? Žije to tam ještě nebo už je po sezoně a je tam mrtvo?
Děkuji
Jezdívali jsme do Chorvatska na třídy na přelomu srpna a září a v tom září pak hodně podniků omezovalo provoz nebo dokonce zavíralo úplně. Ale bylo to na Brači ne na pevnině.
Loni jsme byli v pulce zari a nejake restaurace uz meli zavreno. Letos jsme byli na zacatku srpna a bylo to sileny, hlava na hlave… takze ja radsi priste omezim vyber restauraci, ale nebudu se muset bat, ze nekomu slapnu na plazi na hlavu ![]()
@ivašot. píše:
Jezdívali jsme do Chorvatska na třídy na přelomu srpna a září a v tom září pak hodně podniků omezovalo provoz nebo dokonce zavíralo úplně. Ale bylo to na Brači ne na pevnině.
Jo to se neda srovnat.
Podgora bude v pohode, my byli o par vesnic vejs a vse fungovalo uplne normalne. V zari maj furt sezonu.