Konec září v Podgoře - žije to tam ještě?

178
21.8.23 09:53

Konec září v Podgoře - žije to tam ještě? :D

Zdravím, mám jen rychlý dotaz. :D

Byli jste někdo v Chorvatsku, konkrétně Podgoře až na konci září? Žije to tam ještě nebo už je po sezoně a je tam mrtvo? :D

Děkuji :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15433
21.8.23 10:24
@Migaela píše:
Zdravím, mám jen rychlý dotaz. :D

Byli jste někdo v Chorvatsku, konkrétně Podgoře až na konci září? Žije to tam ještě nebo už je po sezoně a je tam mrtvo? :D

Děkuji :-)

Jezdívali jsme do Chorvatska na třídy na přelomu srpna a září a v tom září pak hodně podniků omezovalo provoz nebo dokonce zavíralo úplně. Ale bylo to na Brači ne na pevnině.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1519
21.8.23 11:41

Loni jsme byli v pulce zari a nejake restaurace uz meli zavreno. Letos jsme byli na zacatku srpna a bylo to sileny, hlava na hlave… takze ja radsi priste omezim vyber restauraci, ale nebudu se muset bat, ze nekomu slapnu na plazi na hlavu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10925
21.8.23 12:26
@ivašot. píše:
Jezdívali jsme do Chorvatska na třídy na přelomu srpna a září a v tom září pak hodně podniků omezovalo provoz nebo dokonce zavíralo úplně. Ale bylo to na Brači ne na pevnině.

Jo to se neda srovnat.

Podgora bude v pohode, my byli o par vesnic vejs a vse fungovalo uplne normalne. V zari maj furt sezonu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin