Kontokorent Moneta

25.5.21 17:43

Kontokorent Moneta

Ahoj holky, mám pár otázek ohledně kontokorentu u Monety. Samozřejmě bych chtěla SZ. A hlavně někoho kdo má zkušenost, ideálně někoho kdo pracuje/pracoval v bance. Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9130
25.5.21 17:54

Kontokorent je stejný produkt úplně ve všech bankách. Liší se jen detaily. Nevim k čemu potřebuješ přímo někoho kdo pracuje v té bance, když za takovým člověkem můžeš zajít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.21 17:57

@Cenarius Teď už se tam bohužel nedovolám, a chci o tom něco vědět hned. Pokud nechceš nějak pomoct, nepiš sem. Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5163
25.5.21 18:35
@Kaculina256 píše:
@Cenarius Teď už se tam bohužel nedovolám, a chci o tom něco vědět hned. Pokud nechceš nějak pomoct, nepiš sem. Děkuji :*

dovedeš pochopit, že produkt Kontokorent je de facto totožný ve všech bankách?? mírně se liší jen bezúročné období a úrok! kdybys dala konkrétní dotaz, už máš odpověď!!

Za mne KK není dobrý produkt a vyplatí se max. jednorázově, např. aktuálně je zboží v akci, které fakt potřebuju (příklad sporák z 15 tisíc na 7) a nemám tu hotovost celou, tak doberu z KK, obratem po výplatě vrátím a jsem v plusu osmičku…
pokud ale někdo je vymlácenej na KK pořád a platí jen úroky, tak je prostě blázen… (a je to celkem častý případ, jinak by to taky banky tak rády každému necpaly…
prostě s KK se musí umět chytře zacházet a pokud má člověk dost naspořeno, tak ani není nijak nutný a zbytečně snižuje bonitu, např. pro hypotéku apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
25.5.21 19:17

Já pracovala v bance, co tě zajímá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
25.5.21 20:09
@Kaculina256 píše:
@Cenarius Teď už se tam bohužel nedovolám, a chci o tom něco vědět hned. Pokud nechceš nějak pomoct, nepiš sem. Děkuji :*

Já se snažím pomoct snad vždycky. Bohužel zakladatele mají často jakousi pseudo fobií a fixaci na konkrétní židlí v jedné budově a na toho člověka a odmítají přijmout fakt, že to může vědět i někdo jiný. Mě je to jedno,celej si tu dál do zítra na toho zestnance monety :D

@Makola píše:
Já pracovala v bance, co tě zajímá?

A v monete? Jinak nabízíš pomoc zbytečně dle zakladatelky.

@Lucy75 stejný případ je kreditka, bohužel u nás snad nikde nejsou nějaký reálný výhody a kvůli 0,5% z plateb se s tím fakt otravovat nebudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5163
25.5.21 20:17

@Cenarius přesně, souhlas..
ostatně jako s tebou ve financích, myslím, pokaždé ;)

ono se to s kreditkou bude už lišit jen v % úroku… jediné plus je zde ta možnost jednorázového nákupu za větší peníz (když nemáš ten cash), abys pošetřil na vstupní investici (typicky dražší spotřebič slevněný na 50%), ale stejně většina lidí zahučí do „splátkového programu“ :zed:
měli jsem oboje (dokonce u různých bank) a vše tohle jsme už dávno doma zrušili…, díky bohu :lol:
Mne aktuálně baví tunelovat zlato v zastavárnách (trpím na šperky :-D), protože se tam korona začla celkem dost projevovat a dají se sehnat krásné kousky za pár tisíc, přitom mají hodnotu o 30% víc a níž to nikdy extra nepůjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.21 01:45

Vím co je to kontokorent, otázka na to nasměrovala😁 ale děkuji.
Nenapsala jsem to zde hned, protože šlo o dost citlivý téma a nemyslím že to tu zde musí vědět každý.🤣 Samozřejmě, mi bylo úplně jedno v jaké bance dřív někdo pracoval.😁
No to je fuk, díky odpovědi.🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.21 01:47

@Makola @Cenarius a hele nemusela jsem čekat do zítra.😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu