nepravidelné kontrakce od 20h

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 07:39
Kontrakce od 20h nepravidelné

Holky mam od 20h kontrakce, jsou ale strašně nepravidelné. Třeba 45 minut po 5 minutách a pak půl hodiny nic. Pak zase po 8 minutách. Ráno jsem si dala vanu, ale stále nepravidelné. Vrací se 8 minut a pak zase pauza. Kdy má smysl jet do porodnice?

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 02.10.18 07:45

Ja bych jela na zkousku aby udelali sono, utz a rekli ti ze je vse ok. Pak bych zase klido odcestovala dom. Zkus teplou vanu jeste.

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 02.10.18 07:50

Já jsem to tak měla u obou porodů. Trvalo to vždy 3 dny :-). Určitě bych zajela do porodnice na kontrolu.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32940 příspěvků 02.10.18 08:08

já měla nepravidelné kontrakce ještě v porodnici, když mě přijímali. Za cca 1,5 hodiny byl kluk na světě. Kdybych čekala na pravidelné kontrakce, tak bych porodila doma nebo v autě.

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 02.10.18 08:18
@lucenka píše:
já měla nepravidelné kontrakce ještě v porodnici, když mě přijímali. Za cca 1,5 hodiny byl kluk na světě. Kdybych čekala na pravidelné kontrakce, tak bych porodila doma nebo v autě.

To jsem si myslela u první, že porodím v autě. Jeli jsme z domu, když jsem měla kontrakce po 8 minutách a jak to v autě drncalo tak najednou po necelých dvou minutách. V porodnici pro změnu po 13 minutách. Po vyšetření po 5 minutách a po čípku a klystýru po 12 minutách. A tak to šlo dost dlouho… U druhé jsem jela až později a když mi v porodnici ruply nervy tak jsem ji vytřásla na gymnastickém balonu :-D

hanzbl00
Závislačka 3378 příspěvků 02.10.18 08:23
@lucenka píše:

Ja presne to samé :mrgreen:

dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 02.10.18 08:24

Co zkusit pohyb? Já měla taky nepravidelné kontrakce, vana mi to nerozehnala ani nezhorsila, tak jsem se vydala do porodnice a nakonec z toho byly krásné 2 minutové intervaly, jen co jsme dorazili :)

hospodki
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 02.10.18 10:05
@dickys píše:
Co zkusit pohyb? Já měla taky nepravidelné kontrakce, vana mi to nerozehnala ani nezhorsila, tak jsem se vydala do porodnice a nakonec z toho byly krásné 2 minutové intervaly, jen co jsme dorazili :)

Obdobně. Nepravidelné a bez změny po koupeli. Tak jsme si dali procházku cca kilak pro chleba do pekárny - já po cestě v parku rozdejchavala kontrakce a pejskari cumeli. Do půl hodiny co jsme se vrátili to nastoupilo po 5 min, do manžela jsem nacpala večeři a jeli jsme

alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 02.10.18 10:09

Já taky mela takhle nepravidelne několik hodin a ještě v porodnici. Vůbec jsem neměla takove ty pravidelne kontrakce a to už jsem byla na 4 cm. Takže je možne ze se to rozjíždí. Pro klid bych tam zajela

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >