Reklama

nepravidelné kontrakce od 20h

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 07:39
Kontrakce od 20h nepravidelné

Holky mam od 20h kontrakce, jsou ale strašně nepravidelné. Třeba 45 minut po 5 minutách a pak půl hodiny nic. Pak zase po 8 minutách. Ráno jsem si dala vanu, ale stále nepravidelné. Vrací se 8 minut a pak zase pauza. Kdy má smysl jet do porodnice?

Reklama

Reakce:

Micaella22
Kecalka 258 příspěvků 02.10.18 07:45

Ja bych jela na zkousku aby udelali sono, utz a rekli ti ze je vse ok. Pak bych zase klido odcestovala dom. Zkus teplou vanu jeste.

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 02.10.18 07:50

Já jsem to tak měla u obou porodů. Trvalo to vždy 3 dny :-). Určitě bych zajela do porodnice na kontrolu.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32068 příspěvků 02.10.18 08:08

já měla nepravidelné kontrakce ještě v porodnici, když mě přijímali. Za cca 1,5 hodiny byl kluk na světě. Kdybych čekala na pravidelné kontrakce, tak bych porodila doma nebo v autě.

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 02.10.18 08:18
@lucenka píše:
já měla nepravidelné kontrakce ještě v porodnici, když mě přijímali. Za cca 1,5 hodiny byl kluk na světě. Kdybych čekala na pravidelné kontrakce, tak bych porodila doma nebo v autě.

To jsem si myslela u první, že porodím v autě. Jeli jsme z domu, když jsem měla kontrakce po 8 minutách a jak to v autě drncalo tak najednou po necelých dvou minutách. V porodnici pro změnu po 13 minutách. Po vyšetření po 5 minutách a po čípku a klystýru po 12 minutách. A tak to šlo dost dlouho… U druhé jsem jela až později a když mi v porodnici ruply nervy tak jsem ji vytřásla na gymnastickém balonu :-D

hanzbl00
Závislačka 3373 příspěvků 02.10.18 08:23
@lucenka píše:

Ja presne to samé :mrgreen:

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 02.10.18 08:24

Co zkusit pohyb? Já měla taky nepravidelné kontrakce, vana mi to nerozehnala ani nezhorsila, tak jsem se vydala do porodnice a nakonec z toho byly krásné 2 minutové intervaly, jen co jsme dorazili :)

hospodki
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 02.10.18 10:05
@dickys píše:
Co zkusit pohyb? Já měla taky nepravidelné kontrakce, vana mi to nerozehnala ani nezhorsila, tak jsem se vydala do porodnice a nakonec z toho byly krásné 2 minutové intervaly, jen co jsme dorazili :)

Obdobně. Nepravidelné a bez změny po koupeli. Tak jsme si dali procházku cca kilak pro chleba do pekárny - já po cestě v parku rozdejchavala kontrakce a pejskari cumeli. Do půl hodiny co jsme se vrátili to nastoupilo po 5 min, do manžela jsem nacpala večeři a jeli jsme

alena.mo
Kecalka 166 příspěvků 02.10.18 10:09

Já taky mela takhle nepravidelne několik hodin a ještě v porodnici. Vůbec jsem neměla takove ty pravidelne kontrakce a to už jsem byla na 4 cm. Takže je možne ze se to rozjíždí. Pro klid bych tam zajela

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >