Hluk pro miminko v bříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 01.10.18 13:43
Hluk pro miminko v bříšku

Dobrý den maminky chtěla bych jsem se zeptat jestli může vadit velkej hluk miminku v bříšku nebo jestli ho muze nejak ohrozit
Jsem pozvana na střelnici a jsou tam docela pěkný rány
Jsem ve 30 tt

Příspěvek upraven 01.10.18 v 13:51

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PenelopaW
Kecalka 430 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 13:48

Ahoj, asi záleží na tom, jak je mimi staré. V prvním trimestru bych to asi osobně riskla, před termínem už bych si zážitek na střelnici nechala ujít, aby dítě nemělo psotník :) . Ale to je osobní názor, zkus se poradit s gynekologem??

Šťastná Adélka
Povídálka 32 příspěvků 01.10.18 13:49

@Babylu1 Hezký den, na střelnici jsem dříve chodívala střílet jako netěhotná a jako těhotná bych nešla. Rozdíl také je, jestli půjdete do vnitřní nebo venkovní střelnice, kde se rány trochu rozmělní. Ve vnitřní jsme nosili dokonce i sluchátka, jsou to fakt rány. Já sama tedy řešila i návštěvu kina :D Ale to bylo v pohodě, obalila jsem bříško mikinou a bylo. Na tý střelnici bych se bála, že se mimi bude lekat a bude mu to hodně nepříjemné… neriskovala bych.

Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 01.10.18 13:51

@PenelopaW
Jsem ve 30 tt

Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 01.10.18 13:53

@Šťastná Adélka
Děkuji za názor radši to odpiskam aby mimčo bylo v pohodě

Janli
Kelišová 6297 příspěvků 01.10.18 13:55

Jsem sportovní střelec, ale těhotnou od druhého trimestru mě na střelnici nikdo nedostal. Od cca 5měsíce se miminku vyvíjí sluch a ty rány bude vnímat dost intenzivně. Ber to tak, že pokud ti někdo vystřelí vedle ucha, tak na chvíli ohluchneš. Pokud je dítě schopno vnímat hlasy, tak si zkus přestavit jak bude vnímat takové rány. Nešla bych tam ani omylem.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 01.10.18 13:59

ja stravila posledni mesice v nahravacim studiu. Byla to moje prace. Kytary, bici atd. Koncerty venku jsem taky navstevovala. Dite nic neohrozi. Kdyz pujdes po silnici a auto vedle tebe zatroubi nebo v tesny blizkosti projede zachranka tak si myslis ze v tom brichu jako ohluchne? :D nejdriv si zjisti jak se zvuk k diteti dostane a cim se prenasi.kdyz se toho bojis ty a je ti to neprijemny, tak se dite akorat bude v brise vic vrtet, ale to je tak cely

Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 01.10.18 13:59

@Janli děkuji tak teď už tam nepujdu na 100%

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3454 příspěvků 01.10.18 14:00

@Micaella22 Zvuk se k němu dostane, pouze tlumeně. Mně se dítě lekalo i v kině u hlasité hudby ve filmu, ačkoli já se fakt nebála. Má vlastní sluch a vlastní emoce.

Šťastná Adélka
Povídálka 32 příspěvků 01.10.18 14:01
@Babylu1 píše:
@Šťastná Adélka
Děkuji za názor radši to odpiskam aby mimčo bylo v pohodě

To raději odpískejte, nestojí to za problémy :palec:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43547 příspěvků 01.10.18 14:01

Takhle - mimčo samo o sobě v břiše JE v ohromném hluku :lol: Kolem uší mu proudí krev, slyší tepání srdce, mámi no zažívání a střevní pohyby… někde jsem četla o srovnání s rušnou dálnicí, nějakých 100 decibelů, ticho tam rozhodně nemá.

Nicméně ze zkušeností ze střelnic - venkovní nebo krytá? (na kryté kolikrát navíc čucháš ty výpary, plus tam hluk víc rezonuje) Z čeho se tam bude střílet? Malorážku bych neřešila, to se dá kolikrát zvládnout bez sluchátek, vyšší ráže jsou opravdu hodně hlučné a ten hluk je nečekaný, nárazový. V tomhle tt už to poznáš na pohybech, zda se mu to líbí nebo ne. Střílela bys i ty? (zpětný ráz, opět záleží na zbrani) Já byla naposledy střílet v nějakém 16.tt, na venkovní střelnici, z malorážky, hluk minimální, byli jsme tam úplně sami a stejně jsem se se správcem střelnice musela dohadovat, aby mě tam vůbec pustil, dle jeho slov těhotné na střelnici nepatří (nikdy, žádné, ze žádné zbraně a za žádných okolností). V mém případě bych to viděla tak, že chlap byl velmi opatrný a o ženské anatomii nemá úplně přehled, ale třeba na závody ve střelbě z kulovnice bych fakt nelezla :) Zda a jak to mají v provozním řádu jsem nezkoumala a při hledání relevantních informací na střeleckých fórech jsem se chytala za hlavu, dokonce jsem se dozvěděla, že by něměla střílet kojící žena, aby se jí nesrazilo mlíko.

Janli
Kelišová 6297 příspěvků 01.10.18 14:03

@Micaella22 ty srovnáváš koncert, záchranku a střelbu z pistole? To nemyslíš vážně, že neee! :lol:

xammy
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 01.10.18 14:23

Vzhledem k tomu, jak strašně se memu miminu nelíbilo v kině, bych na střelnici nesla.

Astyna88
Kecalka 255 příspěvků 01.10.18 14:35

Nesla bych. Ja jsem byla v kine dva tydny pred porodem a nebylo mi z toho dobre. Malej se porad hodne hybal,a byly to docela velke kopance,rekla bych,ze to na nej vliv melo. :think:

Astyna88
Kecalka 255 příspěvků 01.10.18 14:38

@Micaella22

Ty se smejes,ale segra z jednoho zatroubeni porodila. Tak se lekla,az ji praskla voda a malej se klubal ven. Nemam rada takove nahle zvuky, moje mamka az do porodu pracovala u „smeku“,coz jsou takove madiny,ktere tkaji prizi. A vydavaji pistive zvuky,kdyz jim dojde prize a ja odmala prave takove zvuky nesnasim a dela se mi z nich spatne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >