Reklama

Pomohl vám v těhu Detralex na hemoroid?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 23:26
Pomohl vam v tehu detralex na hemoroid?

Ahoj maminky, udelal se mi velky asi 1-1,5 cm vnejsi hemoroid, procetla sem par clanku a diskuzi, ale zajimala by me vase zkusenost s detralexem-kolik jste denne braly prasku a zda vam na vnejsi hem. pomohl? bojim se co to udela pri porodu…a to jsem chtela zkouset aniball :?,coz asi moc nepripada v uvahu ted…popr. co pomohlo? zakrok od proktologa? je to desny :cert:… prosim anonym je to choulostive…

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5772 příspěvků 02.10.18 04:02

Ahoj, děsný to není. Bohužel v těhotenství dost častý. Detralex by pomoci mohl, stejně tak nějaká mast, co se dá koupit v lékárně. Ja ho bralanna křečové žíly. A pokud to nepomůže, tak bych proktologa vyhledala. A hlavně mysli na prevenci, vhodnou stravu, hygienu.

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 02.10.18 07:14

já to teda brala až po porodu - protože se mi udělal právě porodem..a vůbec teda nepomohl..Jakože dubová kůra atd..ano, trošku to splasklo, po všem, ale furt je to venku i po x letech.. :nevim: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 07:21

Myslim, ze ma smysl ho brat spis preventivne. Navic nezabere hned. Brala jsem ho hlavne na krecove zily, ty se mi behem tehotenstvi nezhorsily. Hemeroid se mi ale ke konci udelal. Tezko rict, jestli by to treba bylo horsi, kdybych ho nebrala. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 14:37

Detralex jsem v těhotenství na hemoroidy brala taky, tuším, že nejdřív asi 6 tablet denně, pak 4 a nakonec 2 a k tomu ještě čípky Proktis. Všechno po konzultaci s proktologem a musím říct, že dobrý, pomohlo to a ani po porodu se mi žádné nevrátily. Prober to s gynekologem nebo přímo s proktologem a uvidíš. Ale myslím, že Detralex je dobrá volba, v těhotenství se může, neslyšela jsem, že by měl nějaké vedlejší účinky, takže pokud pomáhá, proč ne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >