Pomohl vám v těhu Detralex na hemoroid?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 23:26
Pomohl vam v tehu detralex na hemoroid?

Ahoj maminky, udelal se mi velky asi 1-1,5 cm vnejsi hemoroid, procetla sem par clanku a diskuzi, ale zajimala by me vase zkusenost s detralexem-kolik jste denne braly prasku a zda vam na vnejsi hem. pomohl? bojim se co to udela pri porodu…a to jsem chtela zkouset aniball :?,coz asi moc nepripada v uvahu ted…popr. co pomohlo? zakrok od proktologa? je to desny :cert:… prosim anonym je to choulostive…

Reakce:
P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 02.10.18 04:02

Ahoj, děsný to není. Bohužel v těhotenství dost častý. Detralex by pomoci mohl, stejně tak nějaká mast, co se dá koupit v lékárně. Ja ho bralanna křečové žíly. A pokud to nepomůže, tak bych proktologa vyhledala. A hlavně mysli na prevenci, vhodnou stravu, hygienu.

smurfka
Nadpozemská drbna 29964 příspěvků 02.10.18 07:14

já to teda brala až po porodu - protože se mi udělal právě porodem..a vůbec teda nepomohl..Jakože dubová kůra atd..ano, trošku to splasklo, po všem, ale furt je to venku i po x letech.. :nevim: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 07:21

Myslim, ze ma smysl ho brat spis preventivne. Navic nezabere hned. Brala jsem ho hlavne na krecove zily, ty se mi behem tehotenstvi nezhorsily. Hemeroid se mi ale ke konci udelal. Tezko rict, jestli by to treba bylo horsi, kdybych ho nebrala. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 14:37

Detralex jsem v těhotenství na hemoroidy brala taky, tuším, že nejdřív asi 6 tablet denně, pak 4 a nakonec 2 a k tomu ještě čípky Proktis. Všechno po konzultaci s proktologem a musím říct, že dobrý, pomohlo to a ani po porodu se mi žádné nevrátily. Prober to s gynekologem nebo přímo s proktologem a uvidíš. Ale myslím, že Detralex je dobrá volba, v těhotenství se může, neslyšela jsem, že by měl nějaké vedlejší účinky, takže pokud pomáhá, proč ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 22:57

Tak jen abych uzavrela diskuzi a bylo to treba prinosne pro ostatni-detralex pomohl do tydne,hemoroid se uplne ztratil do 14 dni. Nyni jsem v 35.tt a stale dobry.takze za me:ano,doporucuji :palec: . Jinak nevim jak bych to vydrzela,bylo to desny.
Zakladatelka

andelka83
Generální žvanilka 20169 příspěvků 12.11.18 22:18
@Anonymní píše:
Tak jen abych uzavrela diskuzi a bylo to treba prinosne pro ostatni-detralex pomohl do tydne,hemoroid se uplne ztratil do 14 dni. Nyni jsem v 35.tt a stale dobry.takze za me:ano,doporucuji :palec: . Jinak nevim jak bych to vydrzela,bylo to desny.
Zakladatelka

Tak to je bezva. Mně nezabral Detralex,ale Cyklo 3 fort. Už to nebolí, normálně funguju. Ale neztratil se teda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >