Kontrola na neschopence - vaše zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13714
2.7.14 12:34

@acimedaca Byla jsem v PN celé těhotenství, teď mám už md, zaměstnavatel tu nebyl, a kontrola z ossz jednou, cca v 5. měsíci, v pátek dopoledne.
A jak jsem koukala na web, jsem v kraji s nejmenším počtem kontrol, a stejně to na mě padlo. Má máma byla doma přes rok, s vážnou nemocí srdce, a nebyli na ni ani jednou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3019
12.7.14 17:42

Také mě čeká nemocenská od příštího týdne, mám vysoký tlak :-( A slyšela jsem, že když třeba jdete v ten den ráno k doktorovi, tak máte omluvený jakoby celý den :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
13.7.14 09:02

Nevim jestli to tak je, ale já to tak beru. Když jdu třeba v devět k dr. a vycházky mám do jedné, tak si vždycky něco vymyslim. Čekání, lékárna, nákup, mhd atd. Ale jsem v sedmém měsíci a kontrola tu ještě nebyla.. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.14 18:29

Holky chci se zeptat. Byla u mě kobtrola a já nebyla doma, ale na listku není čas :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
811
13.12.14 18:42

Ahoj holky, chci se zeptat jestli někdo teď aktuálně měl kontrolu na neschopence, kdo je na rizikovém těhu? Ať už v týdnu nebo o víkendu?? Děkuji.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
15.12.14 11:56

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli už vám přišla nemocenská? jsem od října na PN, minulý měsíc mi přišla ještě výplata a tenhle měsíc, ještě jakoby doplatek do 14dnů (5dnů)od zaměstnavatele, ale zbytek od OSSZ zatím ne. nevíte kdy to posílají? jsem z okr. Frýdek- Místek. Díky :D

  • Citovat
  • Upravit
15.12.14 12:12
@matysulka píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli už vám přišla nemocenská? jsem od října na PN, minulý měsíc mi přišla ještě výplata a tenhle měsíc, ještě jakoby doplatek do 14dnů (5dnů)od zaměstnavatele, ale zbytek od OSSZ zatím ne. nevíte kdy to posílají? jsem z okr. Frýdek- Místek. Díky :

Zavolej na toto číslo
840 406 040 zeptej se v jakém stadiu je tvá neschopenka budou chtít tvoje rodné číslo a sdělí ti kdy by ti měla dojít

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
matysulka
15.12.14 15:52

@rakosnicek9 děkuji za tip, zavolám :)

  • Citovat
  • Upravit
1045
19.8.15 21:12

Trošku z jiného soudku…

Víte někdo, jestli může zaměstnavatel udělat kontrolu i v době, kdy už platí sociálka? Nebo třeba podat podnět sociálce?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42775
19.8.15 21:16

@Vickee podnět sociálce dát může

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1045
19.8.15 21:20
@Ginuš píše:
@Vickee podnět sociálce dát může

Ale sám kontrolovat už ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42775
19.8.15 21:22

@Vickee to nevím, ale můžem to zkusit vygůglit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1045
19.8.15 21:23

@Ginuš Zkouším, zkouším a nějak… Nechápu :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mag
12870
19.8.15 21:24
@Vickee píše:
Ale sám kontrolovat už ne?

Ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42775
19.8.15 21:24

Kontrolu dodržování režimu dočasně práce neschopného pojištěnce provádí okresní správa sociálního zabezpečení pověřenými zaměstnanci. V období prvních 14 kalendářních dnů dočasné pracovní neschopnosti kontroluje dodržování režimu dočasně práce neschopného pojištěnce kromě okresní správy sociálního zabezpečení i zaměstnavatel.

http://portal.gov.cz/…93/4539.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat