Kontrola na neschopence - vaše zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3088
19.8.15 22:28

Bohužel, máš neschopenku? Tak máš vycházky. Vadí Ti to, chceš jezdit na víkendy? Zruš neschopenku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1646
19.8.15 22:43

Stačí dr nahlásit, ten to nahlásí na OSSZ a zase zpět…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.24 19:09

Má někdo prosím poslední zkušenosti? jde mi o neděli, vycházky mám 12 - 18 h a potřebovala bych se už ráno vzdálit

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat