Kontryhel - na co vám pomohl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Nováček 16.08.18 18:27
Kontryhel - na co vam pomohl?

Ahoj holky, :mavam:
Vy, ktere mate zkusenost s kontryhelem, v cem vam pomohl? Najde se naopak nekdo, komu neprospel? Po jak dlouhou dobu jste ho pili? Dekuji moc za odpovedi. :) :andel: :srdce:

Reakce:

Tableta
Závislačka 4108 příspěvků 16.08.18 18:33

Měla jsem dřív cyklus 29 dní. Po porodu se mi zkrátil na 27, tak jsem začaka pít kontryhel. Cyklus se mi zkrátil o další 2 dny :zed: A při ovulaci jsem měla takový bolesti, že mi bylo až na omdlení. Tak jsem se na to vyprdla, začala jsem cvičit jógu (konkrétně na lymf. systém) a hned první cyklus byl v pohodě, při ovulaci žádný bolesti a délka opět 29-30 dní.

Nieny
Nováček 16.08.18 18:34

@Tableta
Diky moc :kytka:

andelka83
Generální žvanilka 20143 příspěvků 16.08.18 18:38

Mně kontryhel nepomáhá,naopak mi rozhazuje cyklus a ruší ovulaci.

karkarka
Závislačka 2795 příspěvků 16.08.18 18:43

Me nepomohl.naopak mi snizil delozni sliznici.

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 16.08.18 19:43

Rozhodil mi cyklus, zhoršil endometriozu. Takže znovu už ne.

Prtulak
Kecalka 318 příspěvků 17.08.18 01:23

@Nieny měla jsem dlouhé cykly i 50 dní, sliznice stále nízká, ovulace asi spíše výjimečně. Mě pomohl a nedám na něj dopustit, cykly zkrátil, navodil ovulaci a během 4 měsíců co co jsem ho pila jsem 2× otěhotněla, jednou bohužel SP. Ovulaci jsem „cítila“. Celkově mi prospěl, myslím, že byl i příčinou toho, že jsem najednou začala hubnout, aniž bych se o to snažila. Byla jsem víc „v pohodě“. Asi mi prostě ty hormony vyrovnal správným směrem. Pila jsem ho vždy tak 10-15 dní od začátku cyklu… Záleželo jak moc mi nechutnal :lol:

terrka83
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 17.08.18 06:47

Totálně mi rozhodil cyklus - takže za mě ne :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >