Košík.cz zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 10.11.18 15:47
Košík.cz zkušenost

Holky kdo nakupujete přes košík. cz, podělte se prosím o zkušenost. Chtěla bych si domů nechat přivézt větší nákup, hlavně takové věci jako cukr apod na pečení. Jsem těhotná a nakupování je pro mě utrpení, v krámech je mi vždycky špatně navíc těžké věci nesmím nosit, ale otázka je, bydlíme ve 3. patře bez výtahu, vynese mi ten kurýr nákup až do bytu i v takovém případě? Nerada bych si objednala aby mi to pak hodil dole před vchod a sbohem, sama bych to nevytahala. Dřív jsem objednávala z tesca, tam mi to vždycky přinesli až domů, ale tam se mi moc nelíbilo že některé zboží co jsem si objednala třeba v akci, nahradili zbožím jiné značky a podstatně dražším. Tak bych ráda zkusila ten košík. Díky za zkušenosti :)

Reakce:

Lea20
Povídálka 28 příspěvků 10.11.18 15:52

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti. My chodili dolů, aby kurýr nemusel nahoru, ale vždycky nás až přemlouval, že nám to hodí až do bytu, tak už jsme ho pak nechali :lol: . Máme sice výtah, ale nikdy se nás na něj neptal. Taky vždycky když nám nákup předal, řekl, že kdyby cokoliv bylo v nepořádku máme hned volat.

Hearty
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 10.11.18 15:56

@Kriss Tina ahoj. U nás uz teď košík nejezdí, nezvládli to vše pokrývat. Ale když tu byli, párkrát jsem objednala a vše ok ;) já třeba bydlím na domku, ale vždy mi vše donesl přes celou zahradu az ke vchodu kam jsem řekla. A mají teda v podmínkách - nebo měli - že až ke vchodu bytu. Teď tu bohužel žádný rozvoz nemáme, Tesco už sice pokrylo Ostravu, ale bydlíme u ní a bohužel je to asi o 5km rozdíl od hranice, kam ještě jezdí a k nám už ne. Taky jsem těhotná a fakt by se něco hodilo, už mi to dává celkem zabrat ty obchody. :roll:

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 10.11.18 16:00

@Lea20 to jsem ráda, kamarádka si je chválila, ale ta bydlí v rodinném baráku takže s vynášenim si hlavu neláme. Normálně si nákupy dělám sama, ale teď jsou všude davy a stejně sama tunu věcí nedonesu :oops:

ugluk
Hvězda diskuse 43122 příspěvků 10.11.18 16:14

Košík i Rohlík nám vynášejí po schodech bez výtahu běžně, taky je využívám na ty těžké věci - mouky, mlíka, džusy… Jsem ochotná si za to připlatit, abych neřešila kličkování v supermarketu, tahání do auta, parkování co nejblíž k vchodu a pak výnos x pater po schodech. Za mě ideál, v těhotenství dvojnásobně a dvě hodiny ušetřeného mužova času jsou k nezaplacení.

Uživatel je onlineKassor
Kecalka 448 příspěvků 10.11.18 18:49

Objednavame pres kosik kazdy tyden uz druhym rokem a je to nejlepsi sluzba, kterou znam. Zbozi vzdy az do bytu, nekdy maji mensi zpozdeni, ale informuji o tom dopredu… Jinak i vanocni nakupy u nich delame a velka spokojenost. Nesnasim nakupovani v supermarketu, ten cas a to tahani se do bytu s nakupem.. :zed: ted uz to neznam :palec: opravdu vrele doporucuju :potlesk:

Micaella22
Kecalka 424 příspěvků 10.11.18 19:49

Nakupuju kazdy tyden, pak dokupuju jen pecivo. Vzdy dostanu nejaky darek, dostanes za nakup body, pak mas vyhodnejsi ceny na produkty ve vernostnim programu. Ja je mega chvalim, segra objednala pred tydnem poprve k sobe do prace, aby oak rovnou mohla dom a byla take spokojena, pry uz do obchodu nejde:D

Joyful
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 10.11.18 19:59

Objednávám každý týden již několik týdnů a za mě naprostá spokojenots. Ušetřený čas, peníze, vše čerstvé a s dlouhou dobou trvanlivosti, o čemž si můžu nechat v obchodě jen zdát. Od té doby už jsem víceméně, vyjma pečiva, v obchodě nebyla, a ani tam už nepůjdu. Davy, fronty, vzteklouni, vyprodané zboží, krátká doba trvanlivosti. Už ne.

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 11.11.18 16:14

@Joyful @Micaella22 @Kassor @ugluk @Hearty @Lea20 tak mám objednáno, akorát se ještě zeptám, kolik tak necháváte spropitné když vám to vynesou až domů? Mám v plánu zaplatit nákup a ještě tomu kuryrovi dát 50kc navrch za ten odnos, tak přemýšlím jestli je to adekvátní částka, není to málo? Díky :)

Uživatel je onlineKassor
Kecalka 448 příspěvků 11.11.18 18:20

@Kriss Tina ja davam 20kc a myslim, ze jsou radi… :palec:

ugluk
Hvězda diskuse 43122 příspěvků 11.11.18 18:27

Záleží na celkové útratě, popř. kolik toho musí po těch schodech vláčet, ale neberu to jako v restauraci na procenta. Většinou tak 20-50 Kč.

vejilka
Závislačka 4626 příspěvků 11.11.18 18:44

Objednávám občas velký nákup, když nemáme čas chodit do obchodu. A raději jedeme na výlet. Já jsem s tou službou spokojená. Je pravda, že některé věci jsou tam dražší, než koupím třeba v obchodě, ale zase mi to přijde lepší, že vše dělám z domova, zkontruluji ještě třeba špízku,jestli jsem něco nezapomněla,mám přehled o částce,než dokončím objednávku… Vše mi doručí až ke dveřím. Žiju tedy v RD.

Jdalenka D.
Nováček 8 příspěvků 18.11.18 22:34

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nákup doručující vynesl, i když nám nejezdil výtah. A milý byl i přes to. Zboží vždycky pěkné (např. zelenina a ovoce byly vždy OK). Plně doporučuju. :potlesk:

jopo
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 1 inzerát 18.11.18 22:55

3 roky jsem obj. Tesco a asi před půl rokem kvalita rapidně dolů. Zkusila jsem košík u rohlík a za mě naprostá spokojenost s Tescem se to nedá vůbec rovnat. Obj cca po 5ti dnech tím dělám u menší nákupy. Doprava uctovana není od 1200,–. V podstatě už 3 roky v krámě nákupy nedělám a ušetří mi to hodne času. Doufám, ze tato služba u nás neskončí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >