Kosmetické ošetření

28
4.6.20 14:15

Kosmeticke osetreni

Ahoj, chci se zeptat na vaše zkusenosti s kosmetičkama? Mam problematickou plet, u kosmeticky jsem byla 2×, a vzdy jsem po odchodu vypadala priserne. Vse mi vymackavala, ze jeste ted, 2 tydny po osetreni, mi z tech cernych tecek, ktere odstranovala, zbyly vsude rude flicky… A jen tak nemizi.. Je tohle normalni? Pry se jinak ucpanych poru nezbavime nez vymacknutim, bolelo to jako krava a po kazdem vymacknutem poru mi zustal cerveny flek… Jde se tohoto problemu zbavit i jinak? Popripade tipy na setrnou kosmetiku v praze? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

100
4.6.20 16:17

Ahojky, zkusila bych jinou kosmeticku. Jasně, čištění pleti je v pořádku. Ale moje kosmetička vždy pleť po čištění zklidňuje sérem a zapracovává ho ultrazvukem. Neodchazim červená… A to mám pleť zanesenou hodně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
4.6.20 16:18

Jo a ještě moje kosmetička používá na čištění ultrazvukovou špachtli. Je to min bolestivé a rychlé… Maximálně domáčkne zbytky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
4.6.20 17:07

Ja mam extra citlivou plet, moje kosmeticka vi, ze nesmi vymackavat, jinak jsem rudy pubertak jeste 3 tydny! ma proste jine postupy a nikdy mi nic nemacka… zmen kosmeticku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
4.6.20 20:46

@llida a je z prahy? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
5.6.20 21:03

@terulka01 neni bohuzel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1978
6.6.20 21:46

Cisti sama. Kup si kvalitni ultrazvukovou spachtli, pouzivej viz videa. Za ta leta znam tento postup: Navlhci plet vodou (prip. micelarni vodou), nandej na ni peeling, vmasiurj do pleti, po chvili z pleti smyj.Pak navlhci plet, projed ji jemne spachtli. Potom nanes na plet masku, nech ji pusobit. Tu omyj pak vodou, vysus, na to nejakou zvlhcovaci emulzi nebo nejaky lehky svezi krem.Vse z drogerky za par korun.Radu let jsem utracela u kosmeticek, jen mam po mackani jizvcky. PROTO UZ JEN SAMA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama