Koupání přírodní v Praze a ve středních Čechách

5
16.8.21 14:34

Koupání přírodní v Praze a ve středních Čechách

Ahoj, mám dotaz, jak je to v současné době s kontrolou testů. Vyžadují je, nevyžadují, musí se testovat jejich testem nebo může mít člověk svůj?

Aktuální informace. Moc děkuji.

Zjistila jsem, že například na jednom bazénu na webu uvádějí kontrolu a v praxi jen prodají vstupenky a může jít člověk i bez testu.
Zajímá mě, jak to je na těch přírodních koupalištích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19848
16.8.21 15:07
@Aneria píše:
Ahoj, mám dotaz, jak je to v současné době s kontrolou testů. Vyžadují je, nevyžadují, musí se testovat jejich testem nebo může mít člověk svůj?

Aktuální informace. Moc děkuji.

Zjistila jsem, že například na jednom bazénu na webu uvádějí kontrolu a v praxi jen prodají vstupenky a může jít člověk i bez testu.
Zajímá mě, jak to je na těch přírodních koupalištích.

Tak to je asi jedno, jestli je přírodní nebo bazén, pokud se platí vstup, tak se musíš řídit pravidly, která vyžaduje zákon a dané koupaldo. Zatím po nás testy nechtěli nikde, a to jsme je s sebou měli. Ale to není záruka toho, že zrovna tam, kam půjdeš, je chtít nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
16.8.21 15:15

Pokud se jedná o přírodní koupaliště s placeným vstupem, pak by test či doklad o očkování měly být vyžadovány.
Pokud se jedná o nějaký rybník, pískovnu apod., kde není přístup organizován (lidé se koupou nadivoko), pak nemá kdo kontrolovat, vyžadovat atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
16.8.21 16:07

To uvidíš, až tam prijdes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3290
16.8.21 20:01

Vsude nam to proslo:) vetsinou nic nechteji, nekde se jen zeptali, jen jednou chteli videt. Ale jen mne, deti prosly bez problemu.

Klidne napis sz kam konkretne pojedete, projeli jsme to letos ve velkem:):)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat