Koupila jsem tajně ledničku bez vědomí muže

Anonymní
6.8.13 16:09

koupila jsem tajně ledničku :-/

Ahojky holky, koupila jsem tajně ledničku na chatu a mám strach, že mě můj chlap asi docela dsot zabije! Vím, sem pitomá, enmám nic kupovat za jeho zády. Nevím, co kloudného mu mám dát za vysvětlení, co byste mu řekli vy!.
ANonym,, rpoto, protože sem chodí. Nepotřebuji aby to zjistil předem. :) :oops: :|

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.8.13 16:11

Když byla třeba, tak možná bude i rád, ne? A proč vůbec tajně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
6.8.13 16:12

Já a dcera jsme tajně koupili a přinesly domů štěně :-) a jsme tady-nezabil nás a ani nevyhodil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
6.8.13 16:13

Nějak nechápu, předpokládám, že jsi svéprávná, tudíž vám peníze za lednici nebudou nějak brutálně nikde chybět - třeba že byste teď museli jíst do konce měsíce suchou rýži.
Ledničku považuju za základní výbavu a pokud na chatu jezdíte, tak nevím, jak jste se bez ní obešli doteď.

Jí nech dovézt na chatu, zapoj, nacpi pivem a až bude dobře chlazený, tak ať přijedeš a ukážeš mu ji, v tomhle vedru určitě ocení, že se může zchladit :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evill
6.8.13 16:13
@Anonymní píše:
Ahojky holky, koupila jsem tajně ledničku na chatu a mám strach, že mě můj chlap asi docela dsot zabije! Vím, sem pitomá, enmám nic kupovat za jeho zády. Nevím, co kloudného mu mám dát za vysvětlení, co byste mu řekli vy!.
ANonym,, rpoto, protože sem chodí. Nepotřebuji aby to zjistil předem. :) :oops: :|

A proč si jí koupila tajně? Buď lednička byla potřeba a tak se koupila, nebo potřeba nebyla (to by se nejspíš nekupovala), ni? V čem je problém? Koupila si to za jeho peníze za jeho zády?

• Nahlásit
  • Citovat
3396
6.8.13 16:14

Proc tajne? To jsi chtela lepsi/vetsi/novou?
No kdyz uz by to bylo takhle tak bych mu to normalne oznamila - koupila jsem na chatu novou lednicku.
Je fakt ze o tehlech vetsich investici se radime, vim ze ten muj by byl taky naprdlej ale vydejchal by to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 16:18
@alli_li píše:
Proc tajne? To jsi chtela lepsi/vetsi/novou?
No kdyz uz by to bylo takhle tak bych mu to normalne oznamila - koupila jsem na chatu novou lednicku.
Je fakt ze o tehlech vetsich investici se radime, vim ze ten muj by byl taky naprdlej ale vydejchal by to.

no tajně holky, proto, protože on nidky nci enchce!! Radši by ybl teplý pivo než aby investoval :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3513
6.8.13 16:19

Ledničku napěchuj pivem a odpustí ti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
6.8.13 16:20
@Anonymní píše:
no tajně holky, proto, protože on nidky nci enchce!! Radši by ybl teplý pivo než aby investoval :roll:

Tak to by az zas tak resila - jasne strucne bych mu novinku oznamila - at si to v sobe srovna sam. Ono.az se mu to rozlezi - bude rad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
6.8.13 16:21
@Anonymní píše:
no tajně holky, proto, protože on nidky nci enchce!! Radši by ybl teplý pivo než aby investoval :roll:

A to je od přírody škrt? Nebo má nějaké (racionální) důvody, proč neutrácet, že třeba právě teď šetříte na něco konkrétního?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35028
6.8.13 16:22

Jak tajně? Jsi svéprávná ne? Pokud je potřeba (jako že lednice určitě je potřeba), tak ať si trhne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
6.8.13 16:25

No tak pokud nestála litr, tak se nedivím když bude naštvaný. Větší investice by se měli řešit společně. Možná máte každý své peníze :nevim: ale asi ne, když se nervuješ co řekne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 16:29
@Jasněnkaa píše:
No tak pokud nestála litr, tak se nedivím když bude naštvaný. Větší investice by se měli řešit společně. Možná máte každý své peníze :nevim: ale asi ne, když se nervuješ co řekne :think:

no, já vím no, ale me příjde nehygienické pít vodu i když balenou v petce a vytahovat to potom z potoka a bahnem :roll:, no epněz opravdu nemáme na rozhazování

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
6.8.13 16:31
@Anonymní píše:
no, já vím no, ale me příjde nehygienické pít vodu i když balenou v petce a vytahovat to potom z potoka a bahnem :roll:, no epněz opravdu nemáme na rozhazování

tak to je blbý důvod :lol: teda pro mě.
Hele třeba se nic dít nebude, nebo bude chvilku brblat a pak uzná že jsi udělala dobře :nevim: nestresuj dopředu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
59
6.8.13 16:32
@MMartina1 píše:
Ledničku napěchuj pivem a odpustí ti :mrgreen:
:pankac: :pankac: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...